علائم حیاتی خود را با هوش مصنوعی تخمین بزنید

من گزارش میدم اخبار برای کارآفرینان رضا طباطبایی مدیر گروه استارت آپی «مای لب 724» به نقل از معاون علمی، فناوری و اقتصادی حوزه علمیه ریاست جمهوری گفت: کیت آزمایش ادرار که در مرحله اخذ مجوزهای لازم از وزارتخانه است. سلامت، به صورت بسته حاوی سه نوار تست ادرار – برای سه کاربرد – عرضه می شود. برای استفاده از این کیت یک اپلیکیشن تلفن همراه نیز مورد نیاز است که می توانید آن را به صورت رایگان از آدرس درج شده در بسته و یا از سایت شرکت دانلود کنید.

وی بیان کرد: آزمایش ادرار به دلیل وجود پارامترهای زیادی که از طریق آن قابل اندازه گیری است را می توان آینه ای از سلامت و عملکرد بدن نامید. ادرار را شناسایی و تجزیه و تحلیل می کند و بنابراین کاربر می تواند نشانه های خوبی در مورد سلامتی خود بدون نیاز به مراجعه حضوری به آزمایشگاه دریافت کند.

طباطبایی با تاکید بر اینکه این کیت تشخیصی علیرغم دقت بالایی که دارد، نباید جایگزین مراجعه به پزشک و آزمایشگاه تشخیص طبی شود، گفت: این کیت برای بررسی اولیه سلامت به ویژه برای افراد مبتلا به فشار خون و دیابت کاملا موثر است. ، زنان باردار و سالمندان.

وی با بیان اینکه آزمایش ادرار با استفاده از اپلیکیشن تلفن همراه با اندازه گیری پارامترهای بیشتر یکی از بهترین خدمات تشخیص پزشکی با فناوری هوش مصنوعی در دنیاست.

طباطبایی بیان کرد: تست سلامت کلیه (CKD)، کتون، pH، عفونت ادراری، تست سلامت کبد (اندازه گیری بیلی روبین و اوروبیلینوژن) و سطح آب بدن از جمله پارامترهایی است که توسط کیت آزمایش ادرار مورد بررسی قرار می گیرد.

وی درباره نحوه عملکرد این کیت گفت: پس از تهیه کیت آزمایش ادرار MyLab کافیست اپلیکیشن مربوطه را نصب کرده و نوار تست را از بسته بندی مخصوص آن جدا کرده و چند دقیقه در محلول ادرار قرار دهید. سپس بلافاصله آن را در محل تعیین شده روی برگه تجزیه و تحلیل قرار داده و از آن عکس بگیرید. اپلیکیشن MyLab با تجزیه و تحلیل رنگ های موجود در تصویر به کمک هوش مصنوعی، پارامترهای حیاتی مختلف یک فرد را اندازه گیری کرده و نتایج را نمایش می دهد.

طباطبایی، امکان انجام سریع آزمایش ادرار بدون نیاز به مراجعه به آزمایشگاه و صرف وقت و هزینه زیاد، مقایسه فوری و آنلاین نتیجه آزمایش با نتایج آزمایشات قبلی، امکان ارسال نتایج به صورت pdf فرمت فایل برای پزشک است و به پیشگیری از بیماری به خصوص در انسان کمک می کند. در معرض خطر از جمله مزایای کیت آزمایش ادرار ذکر شده است.

وی در پایان بیان کرد: تیم MyLab در سال 1396 با استفاده از هوش مصنوعی به منظور سهولت و آسایش در زمینه تست پزشکی کار خود را آغاز کرد. این استارتاپ با پشتوانه 26 سال تجربه فناوری بنیانگذاران، محصول کیت تشخیص ادرار را طراحی و تولید کرد.

علائم حیاتی خود را با هوش مصنوعی تخمین بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top