علاقه سرمایه گذاران به لایت کوین در حال افزایش است

من گزارش میدم اخبار برای کارآفرینان به گزارش Crypto News، پیامی در توییتر نشان می دهد که حجم تراکنش های لایت کوین در حال افزایش است و در هفته گذشته بیش از 10 میلیون تراکنش به شبکه اضافه شده است که نشان می دهد بیش از یک میلیون تراکنش در هفته انجام می شود. این رشد قابل توجه است و نشان می دهد که حجم تراکنش های لایت کوین در بیش از 11 سال سابقه فعالیت مداوم خود هرگز کاهش نیافته است.

با نزدیک شدن به نیمه سوم در تاریخ لایت کوین، انتظارات بازار و سرمایه گذاران از این رویداد افزایش یافته است. کمتر از 17 روز تا برنامه ریزی این رویداد باقی مانده است.

در همین حال، شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین IntoTheBlock گزارش داد که حجم جستجوی اینترنتی سالانه لایت کوین به اوج خود رسیده است و انتظار می‌رود رویداد نصف شدن آینده، عامل اصلی افزایش علاقه سرمایه‌گذاران به این ارز دیجیتال باشد.

بر اساس داده های شرکت تحلیلی OKLink، حدود 16 روز و 3 ساعت تا هاوینگ لایت کوین و 9875 بلاک برای این رویداد باقی مانده است. در طی این رویداد، پاداش استخراج لایت کوین از 6.25 LTC به 3.125 LTC کاهش می یابد. قیمت لایت کوین در 24 ساعت گذشته اندکی کاهش یافت و به 94.70 دلار رسید. ارزش بازار این ارز دیجیتال به ۶.۹۴ میلیارد دلار رسیده و در بین تمامی ارزهای دیجیتال در جایگاه دوازدهم قرار دارد.

علاقه سرمایه گذاران به لایت کوین در حال افزایش است

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top