علت مرگ مرد مفقود شده در صحرای لوت چیست؟


من گزارش میدم اخبار اقتصادی به گزارش صدا و سیما، دمای هوا در صحرای لوت محل پیدا شدن جسد مرد مفقود شده 66 درجه سانتیگراد بالای صفر بوده که به دلیل دمای زیاد هوا، محتمل ترین علت مرگ وی است.

جسد مهندس معدن گمشده در کویر لوت پس از 24 ساعت با تلاش امدادگران هلال احمر خراسان جنوبی پیدا شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خوسف گفت: 28 تیرماه تلفات هوا زمین شناسان را در کویر لوت گرفتار کرد. مردی در کویر لوت از هلال احمر مطلع شد که تحقیقات امدادگران هلال احمر آغاز شده است.

ولی زاده با بیان اینکه در این گزارش یک گروه دو نفره زمین شناس برای کشف یک معدن در 60 کیلومتری جنوب کویر لوت وارد شدند، گفت: جستجو برای یافتن این دو نفر با همکاری نیروی انتظامی پس از 24 ساعت آغاز شد. با تلاش 6 تیم امدادی از شهرهای بیرجند، خوسف و بشرویه جسد مفقود شده پیدا شد.

وی گفت: این دو نفر پس از توقف خودروی خود در بیابان به سمتی رفتند که یکی از آنها به محل توقف خودرو برنگشت و دیگری پس از ساعتی احتمال ناپدید شدن خود را به هلال احمر اعلام کرد. گذشت.او میسازد.

ولی زاده با بیان اینکه این مهندس متولد استان نیست، افزود: دمای هوا در کویر محل پیدا شدن جسد مفقود شده 66 درجه سانتیگراد بالای صفر بوده که به احتمال زیاد علت مرگ وی بوده است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان حصف از گردشگران و گروه های پژوهشی خواست در صورت سفر به کویر محل خود را به هلال احمر و پلیس اطلاع دهند تا در صورت بروز چنین حوادثی شرایط جستجو تسهیل شود.

علت مرگ مرد مفقود شده در صحرای لوت چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top