فرماندهی پلیس کشور بیانیه ای صادر کرد


من گزارش میدم اخبار اقتصادی به گزارش ایسنا، در متن پیام روز عفاف و حجاب فرج که از سوی مرکز اطلاع رسانی پلیس منتشر شده، آمده است:

سی و یکم تیرماه یادآور قیام سرنوشت ساز مردم مؤمن، دلاور، غیور و دلیر مشهد مقدس در برابر رونمایی از حجاب رضاخانی است که در تقویم جمهوری اسلامی، روز «عفاف و حجاب» نامیده شده است. ایران. فرهنگ عفاف و حجاب از دیرباز یکی از مهمترین آموزه های اسلام بوده است. مطابق با فطرت پاک انسان است و یکی از ضروری ترین نیازهای جامعه بشری در جهت رشد و کمال جامعه به شمار می رود.

دشمنان با عناوینی چون عدالت جنسیتی، تحقیر و محو ارزش‌های دینی مانند حجاب و عفاف و غیره سعی در تعرض به مردان و زنان شریف این زمین دارند. اما زنان بیدار و هوشیار کشور به ما نشان دادند که الگوی آنها زنان بزرگی چون حضرت فاطمه زهرا، خدیجه کبری و حضرت زینب(س) هستند و در حفظ عفاف و حجاب، هویت و استقلال فرهنگی خود کوتاهی نخواهند کرد.

اولین واکنش زاکانی به خبر انتخابش به عنوان دستیار ویژه رئیس جمهور

زن مسلمان ایرانی، الگوی جدید در زندگی

امروزه کاملاً بدیهی است که الگوی زن مسلمان ایرانی به عنوان یک الگوی جدید در جهان در حال ظهور است. با وجود تبلیغات گسترده، زنان با وجهه و تفکر اسلامی در همه زمینه ها توانایی های بالایی از خود نشان داده اند و نه تنها عقب نمانده اند، بلکه در کنار خانواده به سطوح بالای اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و حتی اقتصادی رسیده اند. زنان آزاده و مسلمان ایران اسلامی با حمایت بی‌سابقه مسئولان خود در نیروی انتظامی کشور و با بصیرت و مدیریت نقشه‌های شوم دشمنانی را که درصدد تعرض به باورهای دینی و تضعیف ریشه‌های اسلام هستند، به نمایش گذاشته‌اند. در میان نسل جوان خنثی شده و با تکیه بر سیره حضرت زهرا(س)، آرمان های خود را که حجاب و عفاف و نیز نهاد خانواده است، حفظ کرده و تا ته از آن دفاع می کنند.

اکنون پلیس به عنوان مأموران مطمئن امنیت مردم بر اساس وظایف ذاتی و قانونی خود در جهت خدمت به جامعه و حفظ حرمت و شخصیت زنان ایرانی با اقتدار در مقابل قانون شکنان ایستاده و در این راه خطرناک مصمم به انجام وظیفه است. تعهدات قانونی خود را که قطعا مورد حمایت قرار می گیرد و موجب رضایت مردم و ملت شریف ایران می باشد.

فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی با گرامیداشت روز عفاف و حجاب و گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدایی که همواره بر حفظ حجاب در وصیت نامه های خود تاکید داشتند، پاسداری از ارزش های نظام را وظیفه خود می داند. انقلاب اسلامی و در راستای توسعه و رواج فرهنگ عفاف و حجاب که از ارزش های این جامعه اسلامی است، تمام تلاش خود را بکار خواهد گرفت و انشاءالله در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد. با همکاری سایر نهادهای مسئول در امر حجاب و عفاف.

فرماندهی پلیس کشور بیانیه ای صادر کرد

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top