فروش آنلاین پرواز اربعین از 4 شهریور

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از ایرنا، ستاد اربعین سال گذشته با توجه به افزایش تقاضای سفر به عراق در ایام اربعین و کمبود صندلی پرواز، نرخ مشخصی را برای پرواز از شهرهای مختلف ایران به نجف تعیین و به شرکت های هواپیمایی ابلاغ کرد تا نرخ پروازها را کنترل کنند.

این نرخ که سال گذشته برای پروازهای دو طرفه 6 میلیون تومان بود تا حد زیادی از شکل گیری بازار سیاه و قیمت های نجومی سفر به عراق جلوگیری کرده است.

و امسال با پیش بینی پنج میلیون مسافر اربعین و همزمانی آن با سفرهای تابستانی، ستاد اربعین در حال آماده سازی شرایط مرزی برای تردد زائران با خودروی شخصی خود است و همزمان با شرکت های هواپیمایی برای مشارکت در جابجایی زائران اربعین با نرخ مصوب مذاکراتی انجام می شود.

در همین راستا، ایران ایر از عرضه حدود 50 هزار صندلی پروازی توسط «هما» در ایام اربعین امسال خبر داده است: بلیت فروشی این پروازها از 13 شهریور آغاز و تا 30 شهریور ادامه دارد، اما هنوز قیمت آن از ستاد اربعین مشخص نیست.

شرکت هواپیمایی هما اعلام کرد: امسال بلیت فروشی از طریق درگاه ایران ایر برای جلوگیری از ایجاد صف، نارضایتی مردم و … انجام می شود، اما همزمان باجه شخصی برای رفع مشکلات پروازهای اربعین باز می شود.

همچنین هیئت ها در ایام اربعین امسال سهم 30 درصدی پروازها را دارند و می توانند با ارسال درخواست کتبی به مدیریت یا روابط عمومی ایران ایر از این سهمیه استفاده کنند.

فروش آنلاین پرواز اربعین از 4 شهریور

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top