قابلیت استوری را به نرم افزار لینکدین اضافه کنید


ویژگی داستان چگونه به کاربران نرم افزار لینکدین کمک می کند؟

لینکدین اخیرا این امکان را فراهم کرده است داستان را منتشر کنید برای گسترش و رشد کسب و کار متخصصان و صاحبان مشاغل به امکانات خود افزوده است.
پس از آخرین آزمایش ویژگی ارسال استوری، لینکدین اخیراً ویژگی استوری را در ماه گذشته در دسترس همه کاربران خود در سراسر جهان قرار داده است.
با افزودن این قابلیت به حساب های کاربری خود می توانید داستان هایی در موضوعات مختلف با کاربران خود به اشتراک بگذارید تعامل بیشتر ارتباط خود را ایجاد و گسترش دهید.
همچنین می توانید محتوای مورد علاقه خود را از طریق قابلیت داستانی جدید لینکدین با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.
پس از انتشار قابلیت استوری در نرم افزارهای اینستاگرام و فیسبوک، این قابلیت توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد. پس از معرفی استوری ها، اکثر کاربران کمتر از قبل در صفحات کاربری خود پست می گذاشتند و پیوسته استوری هایی با موضوعات مختلف برای کاربران خود ارسال می کردند.
پس از معرفی بخش استوری در اینستاگرام، اکثر افراد با ارسال استوری های مختلف توانستند با کاربران اکانت خود تعامل بیشتری داشته باشند و این قابلیت مورد استقبال کاربران نرم افزار قرار گرفت. اینستاگرام قرار گرفت.
افزودن بخش داستان ها به لینکدین یک راه عالی برای افزایش تعامل و ارتباط کاربر است که به شما امکان می دهد اطلاعات کسب و کار خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و خدمات خود را به آنها نشان دهید.

می توانید از ویژگی جدید LinkedIn Story برای موضوعات مختلفی استفاده کنید که عبارتند از:

 • از ویژگی داستان جدید لینکدین برای برندسازی کسب و کار خود استفاده کنید.
 • تاریخچه پروژه های مهم
 • یک داستان از فضای اداری خود بسازید.
 • در پشت صحنه کار خود یک داستان بگویید.
 • در مورد موضوعات مختلفی که مطالعه می کنید داستان بسازید.
 • تاریخچه ای از رضایت مشتری و نظرات آنها تهیه کنید.
 • اخبار و پیام های برند خود را بگویید.
 • سوالات و پاسخ های کاربران خود را به صورت استوری ارسال کنید.
 • رویدادها و مراسم مختلفی را که برگزار می کنید ارائه دهید.
 • اعضای تیم خود را به مخاطبان خود معرفی کنید.
 • کارگاه ها و کلاس های مختلفی را که برگزار می کنید یا در آنها شرکت می کنید، تبلیغ کنید.

خلاصه

لینکدین اخیرا به طور رسمی قابلیت ارسال استوری را در ساختار خود معرفی کرده است و اکنون کاربران لینکدین می توانند حساب از این قابلیت استفاده کنید و مطالبی را برای کاربران خود منتشر کنید.
LinkedIn Story به شما این امکان را می دهد که اخبار، اطلاعات، ارائه کار و خدمات خود را بهتر از قبل به مخاطبان خود ارائه دهید و تعامل خود را با آنها افزایش دهید.

امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم اطلاعات مرتبطی در زمینه فناوری های نوین و به روز رسانی آنها را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد و می توانید با به اشتراک گذاری این مقاله ما را در افزایش سطح دانش افراد فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ و فناوری های نوین یاری نمایید.

5.5 – (1 امتیاز)


بازدید از پست: 2798

قابلیت استوری را به نرم افزار لینکدین اضافه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top