مجله اینترنتی

خبرهای روز دنیای آنلاین

قیمت خودرو 31 تیر 1402 + تب

به گزارش کارآفرین نیوز، در بازار آزاد خودروهای داخلی، دنا پلاس توربو 6 سرعته با 5 میلیون تومان افزایش نسبت به معاملات هفته گذشته 504 میلیون تومان و دنا پلاس اتوماتیک توربو نیز با افت 5 میلیون تومانی نسبت به آخرین روز معاملات هفته گذشته به قیمت 790 میلیون تومان معامله شد.

همچنین تارا دستی با افت 4 میلیون تومانی نسبت به روز گذشته 632 میلیون تومان و پژو پارس TU5 با افت یک میلیون تومانی نسبت به آخرین روز معاملات هفته گذشته 588 میلیون تومان و فرمان برقی پژو 207 نیز با قیمت 608 میلیون تومان نسبت به معاملات روز گذشته فروخته شد.

در گروه خودروسازی سایپا، ساینا اس بدون تغییر نسبت به روز گذشته با قیمت 337 میلیون تومان، کوئیک اس نیز نسبت به آخرین روز معاملاتی هفته قبل 338 میلیون تومان، کوئیک آر بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل با قیمت 335 میلیون تومان و خودروی شاهین از 2 میلیون و 300 هزار تومان در هفته گذشته به 5 میلیون تومان فروخته شد.

در گروه کرمان موتور جک S5 بدون تغییر نسبت به آخرین روز معاملاتی هفته قبل یک میلیارد و 365 میلیون تومان و خودروی KMC G7 نیز بدون تغییر نسبت به آخرین روز معاملاتی هفته قبل یک میلیارد و 430 میلیون تومان فروخته شد.

در گروه خودرویی مدیران خودرو، دنده X22 بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل با قیمت 704 میلیون تومان و X22 Pro نیز بدون تغییر نسبت به آخرین روز معاملاتی هفته قبل با قیمت 920 میلیون تومان و فونیکس پریمیوم بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبلی اکسلن 1.80 میلیون تومان فروخته شد. از روز معاملاتی قبل به قیمت 1.6 میلیارد تومان.

بیشتر بخوانید:  نرخ سود بانکی تغییر نمی‌کند

در گروه خودروسازی بهمن موتور، قیمت انتشار ۴ نفره بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل یک میلیارد و ۲ میلیون تومان و روز تغذیه ۲ نفره بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل یک میلیارد و ۲ میلیون تومان و دیجنتیک پرایم با ۱ میلیون تومان کاهش نسبت به روز پایانی هفته گذشته به یک میلیارد دلار رسید.

قیمت خودرو 31 تیر 1402 + تب

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top