ما خدمات یک مشاور حرفه ای سئو را به شما ارائه می دهیم


مشاور سئو حرفه ای کیست و چه ویژگی هایی دارد که او را از هزاران مشاور سئو متمایز می کند، در ادامه به عنوان جمع بندی مقاله توضیح خواهیم داد. قبل از آن، بیایید سئو حرفه ای، عملکرد و تأثیر تجاری آن را بررسی کنیم.

در مقاله قبل اصول و تعریف سئو به طور کامل توضیح داده شد اما در این مقاله در مورد نسخه حرفه ای آن صحبت خواهیم کرد. سئو حرفه ای یک معجزه در رشد یک کسب و کار است، اما معجزه نیست به این معنا که شما در یک روز به تمام اهداف خود برسید. بهتر از آن! به معنای حفظ موفقیت در اهداف خود در طولانی مدت.

سئو حرفه ای چیست؟

هدف اصلی هر کسب و کاری دیده شدن است. سئو همچنین راز جلب توجه است. این بدان معناست که با سئو می توانید بهترین مکان را در گوگل بدست آورید. تصور کنید در یک روز خوب با سئوی معمولی، از رتبه سایت خود در گوگل بسیار راضی هستید، همه چیز خوب به نظر می رسد و سایر رقبای خود را می بینید، اما ساعاتی بعد، پس از هزاران بار تازه سازی، رتبه به حالت قبلی بر نمی گردد. بود، چه باید بکنیم؟ ? با این واقعیت کنار بیایید. حفظ جایگاهی که موتور جستجو به سایت کسب و کار شما داده است چیزی نیست که بتوانید با سئوی معمولی به آن برسید و این یکی از ده ها نکته مهمی است که نیاز به سئو حرفه ای در آن احساس می شود.

افزودن یک ویژگی حرفه ای به سئو یک فرآیند چند ساله است. این بدان معناست که نیاز اصلی یک حرفه ای تجربه است. مرز ملموس بین سئو حرفه ای و هر نسخه دیگری از آن، دانش برنامه نویسی، تجربه مدیریت تیم های محتوا، بیش از سه سال سابقه کار، بیش از ده نمونه کار و به روز رسانی اطلاعات تخصصی است.

شما می توانید سئوی حرفه ای را از زاویه دیگری نگاه کنید. سئو حرفه ای سئوی جامع است. بازاریابی محتوا، لینک بیلدینگ، تحلیل رقابتی، سئوی فنی، بهبود تعامل کاربر، سئوی محلی، بهینه سازی موبایل و گزارش های ماهانه دقیق بسته ای است که توسط یک سئوکار حرفه ای ارائه می شود. البته این بسته برای هر کسب و کاری منحصر به فرد است، چرا؟ اول، رویکردهای استاندارد و استاندارد شده می توانند به خوبی کار کنند، اما اغلب برای کمک به کسب و کارهای مدرن برای رقابت در عصر دیجیتال کافی نیستند. دوم، از آنجایی که تجارت شما شبیه دیگران نیست، کمپین سئوی شما نیز نمی تواند باشد.

ابزارهای حرفه ای سئو

همانطور که گفتیم سئو حرفه ای معجزه ای برای رشد کسب و کار شماست و مانند هر معجزه ای برای تحقق آن نیاز به ابزار دارد. عبارات زیر در سئو حرفه ای صلاحیت بندگان موسی را برای انجام معجزه دارد:

  1. ابزار Ahrefs

با استفاده از ابزارهای موجود در این سایت، می توانید تغییرات وب سایت خود را بر اساس تمامی معیارهای مهم سئو بررسی کنید. با این ابزارها می توانید به کیفیت سایت، رتبه بندی دامنه، قدرت دامنه و ارجاع دهنده، ترافیک ارگانیک و کلمات کلیدی دسترسی داشته باشید.

  1. ابزارهای MOZ

مجموعه کاملی از ابزارها را برای لینک سازی، تجزیه و تحلیل، تحقیق کلمات کلیدی و ارزیابی عملکرد روی صفحه در اختیار حرفه ای ها قرار می دهد.

  1. کنسول جستجوی گوگل

ابزارها و گزارش های کنسول جستجو به شما کمک می کند تا ترافیک سایت و عملکرد جستجو را ارزیابی کنید، مشکلات را برطرف کنید و موقعیت سایت خود را در نتایج جستجوی گوگل بهبود بخشید.

  1. ابزارهای گوگل آنالیتیکس

با ابزار Google Analytics می توانید دید کاملی از کاربران سایت خود در دستگاه ها و پلتفرم های مختلف (موبایل و دسکتاپ) داشته باشید. گوگل آنالیتیکس ابزارهای رایگانی را برای درک مسیری که مشتری در سایت شما طی می کند و افزایش بازده سرمایه گذاری بازاریابی شما ارائه می دهد.

  1. Google Data Studio

Google Data Studio ابزار بسیار مفیدی برای تحلیل کسب و کار در بازاریابی دیجیتال است. با استفاده از این ابزار می توانید داشبوردهای مختلف و سفارشی برای تجزیه و تحلیل داده ها و ارائه نتایج استراتژی های خود ایجاد کنید.

  1. مدیر تگ

مدیر تگ به شما امکان می دهد برای ردیابی تبدیل، تجزیه و تحلیل سایت، بازاریابی مجدد و موارد دیگر، برچسب های مرتبط با کسب و کار خود (مثلاً برچسب صفحه تشکر) را اضافه و به روز کنید.

  1. GTMetrix

بخشی از ابزار جاوا اسکریپت است که به شما امکان می دهد عملکرد وب سایت خود را با یک کلیک تجزیه و تحلیل کنید.

  1. Google Trends

Google Trends محبوبیت محبوب ترین جستجوهای گوگل را بر اساس منطقه و زبان تجزیه و تحلیل می کند. این ابزار از نمودارها برای مقایسه تعداد جستجوهای مختلف در بازه های زمانی خاص استفاده می کند.

  1. برنامه ریزی کلمات کلیدی

Keyword Planner به شما کمک می کند تا در مورد کلمات کلیدی کمپین های شبکه جستجو خود تحقیق کنید. شما می توانید از این ابزار رایگان برای کشف کلمات کلیدی جدید مرتبط با کسب و کار خود، مشاهده پیش بینی جستجوهایی که انجام می دهند و هزینه هدف گذاری استفاده کنید.

کیف ابزار حرفه ای شما آماده است!

نیاز به حضور مشاور حرفه ای سئو برای کسب و کار

اغراق نیست اگر بگوییم کسب و کاری که جایگاه مشاور سئو را در نظر نمی گیرد نمی تواند در رقابت با سایر کسب و کارها جایگاه جدی داشته باشد. بنابراین ما با شرکت های حرفه ای که تیم کاملی دارند صحبت می کنیم. ترکیب درست افراد برای رسیدن به اهداف خاص به شیوه ای حرفه ای.

اگر تجربه استخدام مشاوران سئو را دارید یا اگر خودتان به عنوان مشاور سئو کار می کنید، حتما متوجه شده اید که هیچ دو متخصص سئو یکسان نیستند. البته تعدادی مهارت مانند دانستن کلمات کلیدی مورد نیاز است و هر مشاور حرفه ای سئو آن را در چنته دارد، اما استراتژی هر فرد و نوع مهارت های مورد استفاده برای هر مشاوری که شروع به فعالیت حرفه ای در زمینه می کند ممکن است متفاوت باشد. سئو.

تا به حال باید دو تغییر عمده در نحوه اداره کسب و کار خود ایجاد کرده باشید. یکی اینکه جا برای فردی با تجربه مشاور سئو حرفه ای در کسب و کار خود باز کنید و نکته دوم این است که چشمان خود را بشویید و مشاور سئو خود را با ظاهری حرفه ای تر انتخاب کنید، زیرا یک مشاور سئو حرفه ای بیشتر از فردی است که کلمات کلیدی را می داند !

شاید نکته دوم بدیهی به نظر برسد، اما مشکل اصلی دقیقاً همین نکته است. تفاوت مشاور سئو با مشاور سئو حرفه ای. هر کسی که آموزش ابتدایی داشته باشد می تواند با ابزارهای موجود در زمینه سئو کار کند و عنوان سئو را یدک بکشد، اما یک مشاور حرفه ای سئو فردی است که هم در تحلیل و هم در تولید محتوا سرآمد است.

به عنوان یک تقلب کوچک، به شما خواهیم گفت که اکثر متخصصان سئو تجربه نسبتا خوبی در نوشتن و ویرایش دارند. مشاوران حرفه ای سئو توانایی منحصر به فردی در ایجاد راه حل های خلاقانه دارند که نه تنها برای موتورهای جستجو جذاب است، بلکه مخاطبان را نیز جذب می کند. همانطور که قبلاً گفتیم، حفظ رتبه سایت شما بسیار مهمتر از کسب رتبه است، زیرا اگر کاربرانی که برای یافتن نتیجه مربوط به جستجوی خود به سایت شما مراجعه می کنند، محتوای شما را مفید و مرتبط ارزیابی نکنند، ترجیح می دهند آن را ترک کنند. . پس لازم است که سایت شما مانند روز اول جذب کاربران برای کاربران مفید و هیجان انگیز باشد نه یک سایت خسته کننده که حجم اینترنت را هدر دهد.

بدون هیچ مقدمه ای، زمان اقدام فرا رسیده است. در حال حاضر رقبای شما در میانه راه هستند، اما اگر به ما تکیه کنید باید جایگاه مهمی در انتهای راه داشته باشید. تیم حرفه ای و مجرب آژانس دیجیتال مارکتینگ شراگیم خدمات حرفه ای سئو سایت و بهینه سازی آن را برای افزایش نرخ مشتری، نرخ تبدیل و هدف گذاری بر اساس مشتریان واقعی ارائه می دهد. شما می توانید با خیال راحت انتخاب مشاور حرفه ای سئو سایت کسب و کار خود را به ما بسپارید و شک نکنید که نتیجه برای شما و کاربران شما مطلوب خواهد بود.

ما خدمات یک مشاور حرفه ای سئو را به شما ارائه می دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top