ما نسبت به خاک کشورمان حساس هستیم


من گزارش میدم اخبار اقتصادی به گزارش ایسنا، فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ما نسبت به ذره ذره خاک کشورمان و هر چیزی که هر از گاهی در مورد مسائل جمهوری اسلامی مطرح می شود بسیار حساس هستیم.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در دیدار فرماندهان و معاونان عملیات و اطلاعات ارتش جمهوری اسلامی ایران ارتش بر لزوم هوشیاری و حساسیت بیشتر نیروهای زمینی، دفاعی، هوایی و دریایی برای حفظ تمامیت ارضی تاکید کرد.

وی گفت: از حفظ مرزها و منافع جمهوری اسلامی که از شمالی ترین تا جنوبی ترین نقطه سرزمین مقدس ایران است، لحظه ای غفلت نخواهیم کرد و با تمام توان از تمامیت ارضی کشور حفاظت خواهیم کرد. ممکن.

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: قبلا هم گفته ایم که نسبت به هر نقطه از خاک کشورمان و هر چیزی که هر از چند گاهی در مورد تعلقات جمهوری اسلامی مطرح می شود بسیار حساس هستیم.

امیر سرلشکر موسوی خاطرنشان کرد: آنچه تاکنون باعث افتخار ایران شده است، اقتدار ناشی از عزم ملی و آمادگی نیروهای مسلح برای حفظ منافع نظام و ماموریت حفظ استقلال و دفاع مقتدرانه از تمامیت ارضی بر اساس قانون اساسی است. اراده ملت و فرماندهی حکیمانه با تمام قوا به دیدگاه فرماندهی کل قوا ادامه خواهیم داد.

ما نسبت به خاک کشورمان حساس هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top