مبل راحتی در دکوراسیون منزل


اگر می خواهید جلوه جدیدی در چیدمان منزل خود ایجاد کنید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

وقتی از مبل مناسب صحبت می کنیم، افراد به فکر مبلمان چند نفره یا تک نفره می افتند. در حالی که امروزه مدل های مختلفی از مبلمان تولید می شود. در این مقاله شما را با دلتا آشنا می کنیم مبل راحتی در دکوراسیون منزل ما پرداخت می کنیم

مبل راحتی در دکوراسیون منزل

هر مبلمانی ویژگی های خاص خود را دارد و جذابیت خاصی به چیدمان منزل شما می بخشد. مبلمان راحتی در طرح ها و رنگ های متنوع تولید می شوند.

در چه اتاق هایی از صندلی آفتابگیر استفاده می شود؟

برای چیدمان فضاهایی مانند پذیرایی، اتاق خواب و نشیمن می توانید از مبل شزلون استفاده کنید.

شزلون در فضای داخلی خانه چه ویژگی هایی دارد؟

  • از این مبلمان برای استراحت، نشستن و تکیه دادن استفاده می شود. در طراحی این نوع مبل ها دسته ای با قوس محدب قرار داده شده است. از این دسته می توان به عنوان بالش در هنگام دراز کشیدن نیز استفاده کرد.
  • ارتفاع و طول پشتی این مبل نسبت به سایر مبلمان کمتر است، اما نشیمنگاه به اندازه ای بلند است که فرد بتواند پاهای خود را به طور کامل دراز کند.

انواع آفتابگیر

این مبل در طول زمان دستخوش تغییرات زیادی شده است. در زیر سبک های این مبل را به شما معرفی می کنیم.

مبل شزلون مدرن

این سبک می تواند همه سلیقه ها را برآورده کند و همه را راضی کند. تنوع این مبل بسیار زیاد است. این باعث می شود افراد با خیالی آسوده و با توجه به سبک دکوراسیون خود آن را انتخاب کنند.

انواع صندلی های کلاسیک مبل راحتی در دکوراسیون منزل

این مدل را می توان با شکوه ترین نوع مبلمان دانست. این نوع مبل به مبل سلطنتی نیز معروف است. دلیل این نام گذاری این مبل سبک طراحی و همچنین متریال به کار رفته در آن است. در این محصول از پارچه های مخمل یا چرم شیک استفاده شده و تاج و پایه آن منبت کاری شده است.

مبل شزلون ترکی

صندلی های نشیمن ترکی از دیگر انواع محصولات طراحی شده توسط طراحان ترک می باشد. این مبل ها در قرن نوزدهم اختراع شدند و ظاهر متفاوتی دارند. استفاده از دماسک های مخملی با تعداد دکمه های زیاد از جمله ویژگی هایی است که این مبل ها را از انواع دیگر متمایز می کند. گاهی پارچه به کار رفته در آنها به صورت پرچین به زمین آویزان می شود.

انواع مختلف تخت آفتابگیر مبل راحتی در دکوراسیون منزل

از انواع قدیمی این مبل می توان به براکت یا مدل شکسته اشاره کرد. این نوع مبل در دو نوع دوشیزه و ترکیبی طراحی شده است. در مدل قایق دخترانه قسمت اول و آخر مبل لبه دار است. لبه قسمت پایین کوتاهتر است و شکل کلی مبل شبیه یک قایق است. در مدل ترکیبی که تکی است ساپورت بلند و در طرف دیگر ساپورت کوتاه تعبیه شده است. در طراحی آن از عثمانی نیز استفاده شده است.

مبل راحتی در دکوراسیون منزل

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top