مدل های پرده مناسب برای دکوراسیون


هنگامی که به حریم خصوصی نیاز دارید یا می خواهید نور خانه خود را کنترل کنید، یک راه حل واضح وجود دارد.

استفاده از پرده در خانه شما طیف گسترده ای از گزینه های طراحی را ارائه می دهد که می تواند یک اتاق را شیک تر، ظریف و جذاب تر به نظر برساند. در این مقاله توسط دلتا عنوان کردن مدل های پرده مناسب برای دکوراسیون ما پرداخت می کنیم

مدل های پرده مناسب برای دکوراسیون

شما می توانید هر یک از گزینه های پرده را که مناسب دکوراسیون منزلتان است انتخاب کنید که واقعا طراحی داخلی خانه شما را خاص جلوه می دهد.

مدل های پرده مناسب برای سبک مدرن

با فکر کردن به اصول دکوراسیون مدرن، واضح است که در تمام تصمیمات دکوراسیون خود به سیاه و سفید متکی هستید. رنگ سفید به دلایل مختلف قطعا انتخاب خوبی برای پرده های پنجره است. زیرا پرده های سفید کلاسیک هستند و با هر چیزی که برای دکور منزل خود استفاده می کنید ست می شوند. علاوه بر این، سفیدی پرده ها آرامش و آرامش خاصی را به خانه شما می بخشد. شما به راحتی می توانید پرده های سفید را در مواد مختلف پیدا کنید.

مدل های پرده مناسب برای سبک کلاسیک

برای پرده هایی که می خواهید سبک کلاسیک را نشان دهید، از پارچه های زیبا و گران قیمت استفاده کنید، عمدتاً ابریشم، مخمل یا ساتن. اگر می خواهید اتاق نشیمن سرزنده و هیجان انگیز باشد، می توانید پرده های پلمتی را در نظر بگیرید. پرده های کلاسیک گلدوزی شده یا طرح دار نیز عالی به نظر می رسند.

به عنوان یک قاعده، پرده های کلاسیک به گونه ای آویزان می شوند که چین ها را تشکیل می دهند. تعداد و اندازه این چین ها به ساختار پارچه بستگی دارد. با این حال، هر چه بیشتر بهتر است.

پرده های مناسب با سبک شرقی از مدل های مناسب پرده برای دکوراسیون

سبک بصری شرقی به اتاق یک رنگ جادویی و رمز و راز شگفت انگیز می دهد. سبک هایی که در حال حاضر محبوب هستند عبارتند از:

سبک ژاپنی

این سبک ساده ترین گزینه برای تزئین خانه با پرده در نظر گرفته می شود. پرده های سبک ژاپنی اساسا یک بوم نازک شبیه پرده های عمودی هستند که روی دو رشته موازی کشیده شده اند. به دلیل سادگی این سبک، پرده های سبک ژاپنی در سراسر جهان بسیار محبوب هستند.

سبک چینی

پرده های سبک چینی کم و بیش پرده هایی به سبک مینیمالیستی هستند. معمولاً پرده های چینی به شکل پارچه بریده می شوند و به اندازه پنجره هستند. این پرده ها در اتاق نشیمن بسیار شیک و جذاب به نظر می رسند. پارچه آنها می تواند هر رنگی و معمولاً با نقش و نگارهای مطلوب باشد. بیشتر اوقات به صورت شفاف و ساده دوخته می شوند.

سبک عربی

این سبک عمدتاً با سایه ها، الگوها و رنگ های متضاد مشخص می شود. پرده های سبک عربی عمدتاً از مخمل، ابریشم و گل ساخته می شوند. آنها دارای یک پالت رنگ غنی هستند که شامل رنگ های طلایی، آبی و تمام رنگ های شفاف است. بافت پارچه می تواند ساده یا تزئینی باشد.

مدل های پرده مناسب برای دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top