مدیران خودرو: تعویض خودرو اختیاری است

به گزارش ایسنا، تعدادی از مشتریان این شرکت که برای خرید آریزو 7 و تیگو 8 در فاز دوم فروش یکپارچه خودرو اقدام کرده و در تابستان سال جاری آن را دریافت کردند، اعلام کردند که طی پیامکی به آنها اطلاع داده شده که این دو خودرو در حال حاضر آماده تحویل نیستند و مشتری می تواند به جای آن محصول فونیکس FX را دریافت کند.

بسیاری از این مشتریان به دلیل تفاوت قیمت این محصولات با خودروی FX تمایلی به این جایگزینی نداشتند. در همین راستا مشتری مدعی است که نماینده مدیران خودرو به وی اعلام کرده است که در صورت عدم تمایل به دریافت FX باید انصراف دهد و سفارش وی ضبط خواهد شد. اما این شرکت خودروسازی به زور از پذیرش این پیشنهاد خودداری کرد.

پس از آن مدیران خودرو اطلاعیه ای در این خصوص منتشر کردند که بر اساس آن امکان انتخاب این طرح جایگزین را برجسته کردند.

در این پیام آمده است: علاوه بر بخشنامه شماره 2 ققنوس مورخ 31 تیر 1402، مرحله دوم ثبت نام در سامانه یکپارچه فروش خودرو با موعد تحویل تابستان 1402 به اطلاع مشتریان می رساند: همانطور که از مفاد بخشنامه مشخص است، مشتریان می توانند با توجه به امکان تحویل خودرو از ابتدا و با توجه به امکان دسترسی به FREX از همان ابتدا نسبت به تحویل خودرو اقدام کنند. البته هیچ اجباری برای مشتریان برای انتخاب این خودرو وجود ندارد، در صورت امکان اطمینان حاصل می شود، شرکت به سرعت وارد عمل شده و در این زمینه اطلاع رسانی خواهد کرد. بنابراین مشتریان می توانند مطمئن باشند که شرکت مدیریت خودرو در راستای مشتری مداری و احترام به مشتری هر گونه همکاری خواهد کرد تا مشتری به خودروی مورد علاقه خود دست یابد.

نیازی به کنسل نیست و قرار ذخیره خواهد شد

مدیر فروش و بازاریابی ام وی ام تاکید کرد: برای مشتریانی که تمایلی به دریافت FX ندارند، نیازی به انصراف نیست و نوبت آنها محفوظ است تا خودروی دلخواه خود (در صورت اطمینان از تحویل) یا هر محصولی از آن شرکت که بخشنامه از آن مطلع شود، در هر زمان که بخواهند دریافت کنند.

مدیران خودرو: تعویض خودرو اختیاری است

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top