مدیریت هوشمند نخاله های ساختمانی از شرکت دانشبانیان

وی به سامانه هوشمند مدیریت پسماندهای ساختمانی و ساختمانی به عنوان یکی از محصولات دانش بنیان این مجموعه اشاره و اهمیت آن را بیان کرد: فعالیت های عمرانی و عمرانی امری اجتناب ناپذیر بوده و کمیت آن با وضعیت اقتصادی و اجتماعی این جامعه ارتباط مستقیم دارد. مدیریت پسماندهای ناشی از تخریب، ساخت و ساز و ساخت و ساز به دلیل حجم بالای تولید و ظرفیت آلودگی بخشی جدایی ناپذیر از مدیریت پسماند شهری است.

این فناور ادامه داد: این پایگاه دانش بر اساس استانداردها و نیازهای ارائه شده، فرآیندهای مدیریت پسماندهای ساختمانی و ساختمانی را به صورت مکانیزه و هوشمند اجرا کرد.

مرتضوی همچنین با اشاره به ویژگی های این محصول دانش بنیان که آن را از نمونه های داخلی و خارجی متمایز می کند، خاطرنشان کرد: ایجاد بانک اطلاعاتی جامع از پیمانکاران و خودروها، کنترل و هدایت سیستم با نگرش های مختلف اما در عین حال حفظ یکپارچگی، کنترل و نظارت آسان افسران گشت، امکان تعیین پایان فرآیند ضایعات و تایید صحت عملکرد و نگهداری داده ها، جلوگیری از صحت عملیات و زمان نگهداری داده ها، مدت زمان طولانی نگهداری و نگهداری آن. تخلفات در هر مرحله از حفاری، حمل و دفع زباله تنها بخشی از مزایا و ویژگی های این محصول دانش بنیان است.

وی یادآور شد: قیمت خدمات پایش هر متر مکعب نخاله ساختمانی، قیمت خدمات صدور، تمدید و تکثیر عضویت بیل مکانیکی و غیر بیل مکانیکی، محاسبه هوشمند قیمت سایر خدمات تنها گوشه کوچکی از قابلیت های سامانه مدیریت هوشمند نخاله های ساختمانی و ساختمانی است.

مدیریت هوشمند نخاله های ساختمانی از شرکت دانشبانیان

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top