مجله اینترنتی

خبرهای روز دنیای آنلاین

مدیریت کسب و کار برای پایگاه های دانش شبیه سازی شده است

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، در سال های اخیر و در کشورهای پیشرفته، دانشگاه ها و سازمان ها به سمت آموزش های غیررسمی و غیرمستقیم و بین بازی های نقش آفرینی و بازی های جدی رفته اند که از آن به بازی برای بزرگسالان نیز تعبیر می شود. موقعیت ممتازی پیدا کرده اند.

بازی‌ها و شبیه‌سازی‌های تجاری و مدیریتی به بازدیدکننده این فرصت را می‌دهد تا یک کسب‌وکار را مدیریت کند و در مورد چگونگی رشد کسب‌وکار تصمیم‌گیری کند.

به همین منظور ستاد مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، دوره شبیه سازی مدیریت کسب و کار را برای توسعه توانایی های مدیریتی و کارآفرینی با استفاده از شبیه سازی های کسب و کار برگزار می کند.

دوره شبیه سازی کسب و کار شرکت های دانش بنیان فعال در مواد و ساخت پیشرفته به مدت سه روز (در مجموع 24 ساعت) برای مدیران شرکت های کوچک و متوسط، کارشناسان ارشد شرکت های کوچک و متوسط ​​به منظور جانشین پروری و آموزش مدیران میانی برای شرکت های بزرگ برگزار می شود.

این دوره در روزهای 18، 19 و 26 مردادماه (9 صبح الی 17) در تالار شیخ بهایی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان برگزار می شود و شرکت های فعال در زمینه مواد پیشرفته و ساخت می توانند با معرفی یکی از اعضا از حضور در این دوره بهره مند شوند.

هزینه شرکت در این دوره برای هر نفر 4 میلیون تومان (با احتساب هزینه میان وعده، ناهار، گواهینامه و …) برآورد شده است و با توجه به مشاوره انجام شده، شرکت های دانش بنیان می توانند از حمایت 50 درصدی برای شرکت در این دوره استفاده کنند.

بیشتر بخوانید:  این ارزهای دیجیتال مرده‌اند

هدف از این دوره نشان دادن حوزه های مختلف تصمیم گیری مدیران در ایجاد و مدیریت یک شرکت به صورت پیوسته و با هم، یادگیری تئوری ها و مفاهیم اولیه مدیریت کسب و کار به صورت عملی، ایجاد فضایی برای ارتباط و شبکه سازی بین افراد با گرایش های آموزشی و تجربه کاری متفاوت و ایجاد بستری برای خودارزیابی در زمینه فرصت های مدیریت کسب و کار است.

در پایان این دوره گواهی شرکت در کارگاه توسط ستاد مواد و ساخت و ساز پیشرفته ارائه می شود.

بر اساس اعلام معاونت علمی، علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کد تخفیف (ویژه شرکت های دانش بنیان) با ارسال معرفی نامه از یک شرکت دانش بنیان به آدرس ایمیل [email protected]، کد تخفیف درخواست کنند.

مدیریت کسب و کار برای پایگاه های دانش شبیه سازی شده است

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top