مدیریت کسب و کار برای پایگاه های دانش شبیه سازی شده است

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، در سال های اخیر و در کشورهای پیشرفته، دانشگاه ها و سازمان ها به سمت آموزش های غیررسمی و غیرمستقیم و بین بازی های نقش آفرینی و بازی های جدی رفته اند که از آن به بازی برای بزرگسالان نیز تعبیر می شود. موقعیت ممتازی پیدا کرده اند.

بازی‌ها و شبیه‌سازی‌های تجاری و مدیریتی به بازدیدکننده این فرصت را می‌دهد تا یک کسب‌وکار را مدیریت کند و در مورد چگونگی رشد کسب‌وکار تصمیم‌گیری کند.

به همین منظور ستاد مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، دوره شبیه سازی مدیریت کسب و کار را برای توسعه توانایی های مدیریتی و کارآفرینی با استفاده از شبیه سازی های کسب و کار برگزار می کند.

دوره شبیه سازی کسب و کار شرکت های دانش بنیان فعال در مواد و ساخت پیشرفته به مدت سه روز (در مجموع 24 ساعت) برای مدیران شرکت های کوچک و متوسط، کارشناسان ارشد شرکت های کوچک و متوسط ​​به منظور جانشین پروری و آموزش مدیران میانی برای شرکت های بزرگ برگزار می شود.

این دوره در روزهای 18، 19 و 26 مردادماه (9 صبح الی 17) در تالار شیخ بهایی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان برگزار می شود و شرکت های فعال در زمینه مواد پیشرفته و ساخت می توانند با معرفی یکی از اعضا از حضور در این دوره بهره مند شوند.

هزینه شرکت در این دوره برای هر نفر 4 میلیون تومان (با احتساب هزینه میان وعده، ناهار، گواهینامه و …) برآورد شده است و با توجه به مشاوره انجام شده، شرکت های دانش بنیان می توانند از حمایت 50 درصدی برای شرکت در این دوره استفاده کنند.

هدف از این دوره نشان دادن حوزه های مختلف تصمیم گیری مدیران در ایجاد و مدیریت یک شرکت به صورت پیوسته و با هم، یادگیری تئوری ها و مفاهیم اولیه مدیریت کسب و کار به صورت عملی، ایجاد فضایی برای ارتباط و شبکه سازی بین افراد با گرایش های آموزشی و تجربه کاری متفاوت و ایجاد بستری برای خودارزیابی در زمینه فرصت های مدیریت کسب و کار است.

در پایان این دوره گواهی شرکت در کارگاه توسط ستاد مواد و ساخت و ساز پیشرفته ارائه می شود.

بر اساس اعلام معاونت علمی، علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کد تخفیف (ویژه شرکت های دانش بنیان) با ارسال معرفی نامه از یک شرکت دانش بنیان به آدرس ایمیل [email protected]، کد تخفیف درخواست کنند.

مدیریت کسب و کار برای پایگاه های دانش شبیه سازی شده است

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top