مجله اینترنتی

خبرهای روز دنیای آنلاین

مشکل جدید ایلان ماسک / رقیب چینی توییتر + عکس


من گزارش میدم اخبار اقتصادی به گزارش زومیت، از این پس کاربران تیک توک می توانند علاوه بر عکس و فیلم، متن نیز ارسال کنند. این ویژگی در حالی به Tik Tok اضافه می شود که پلتفرم هایی مانند Trades تلاش می کنند تا به رقیب اصلی X (توئیتر سابق) به عنوان بزرگترین شبکه اجتماعی مبتنی بر متن در جهان تبدیل شوند.

پست های متنی تیک توک از نظر بصری شبیه به استوری اینستاگرام است. کاربران می‌توانند رنگ پس‌زمینه اضافه کنند، نحوه نمایش متن را تغییر دهند، و پست را با موسیقی و استیکر در دسترس قرار دهند.

پست های متنی در TikTok به 1000 کاراکتر محدود می شود. نکته دیگر این است که می توانید با پست های متنی مانند پست های ویدئویی (نظر دادن و ارسال مجدد و غیره) تعامل داشته باشید.

را

تیک توک پلتفرمی است که ویدیوهای کوتاه را تبلیغ می کند، تا جایی که اینستاگرام و فیس بوک نیز مجبور شدند بخش های ویژه ای برای ارسال ویدیوهای کوتاه ایجاد کنند. به همین دلیل اضافه شدن قابلیت ارسال متن به تیک توک در نوع خود عجیب است.

پلتفرم هایی مانند Trades، Bluesky و Mastodon سعی کرده اند جایگزین X شوند. اما هرگز موفق نشدند. با این حال، X ویژگی های رایگان را از دست می دهد و با کاهش ترافیک مبارزه می کند. به همین دلیل، هر شرکت فرصت طلبی می تواند شبکه اجتماعی ایلان ماسک را به خطر بیاندازد.

مشکل جدید ایلان ماسک / رقیب چینی توییتر + عکس
بیشتر بخوانید:  عکس اولین ساندویچی تهران

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top