مطالبات گندم کاران هفته آینده تسویه می شود

من گزارش میدم اخبار برای کارآفرینان به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سید سعید راد معاون وزیر و مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی گندم خریداری شده توسط کشاورزان را کیلویی 15 هزار تومان عنوان کرد و گفت: تاکنون نزدیک به 60 درصد درخواست ها بوده است. ایزونی پیگیری های لازم را انجام داده تا مابقی مطالبات کشاورزان از طریق سازمان برنامه و بودجه و اعتبارات بانکی در هفته آینده پرداخت شود.

وی افزود: تاکنون حدود 6 میلیون و 550 هزار تن گندم از استان های مختلف به صورت تضمینی خریداری شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 27 درصد افزایش داشته است.

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی خرید تضمینی گندم را عنوان کرد و گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه پارسال یک میلیون و 100 هزار تن معادل 27 درصد افزایش داشته است.

وی در خصوص پیش بینی مبلغ نهایی خرید تضمینی گندم گفت: نمی توان دقیقا میزان خرید تضمینی گندم را پیش بینی کرد اما نسبت به سال گذشته بیشتر است.

راد گفت: اکنون برداشت محصول در استان های سردسیر و شمال غرب کشور مانند اردبیل، همدان، کردستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و زنجان باقی مانده و خرید گندم تا ابتدای شهریورماه ادامه دارد.

مطالبات گندم کاران هفته آینده تسویه می شود

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top