مهم ترین نکات برای چیدمان میز آرایش


یکی از علاقه مندی های خانم ها داشتن کمد لباسی پر از لوازم آرایشی است، البته این برای آقایان هم صدق می کند! مثلا داشتن کمد لباسی پر از لوازم آرایشی و ادکلن های مختلف برای خانم ها و آقایان خوب است. اما سوال اصلی این است که چگونه میز آرایش را مرتب و زیبا بچینیم.

میز آرایش یکی از وسایل مهم و کاربردی در منزل است که برای آرایش و آماده سازی صورت و مراقبت از ظاهر فرد استفاده می شود. مهمترین چیز در مورد این جدول چیدمان میز آرایش این است که چگونه آن را تمیز و مرتب، زیبا و درهم و برهم بسازیم. دلتا مگ در این مقاله راهکارهای آسانی برای چیدمان لوازم آرایش روی میز آرایش ارائه می کند.

چگونه میز آرایش بهتر بچینیم؟

چیدمان میز آرایش یکی از نکاتی است که به شدت ذهن خانم ها را به هیجان می آورد. هیچ زنی دوست ندارد هر روز صبح که از خواب بیدار می شود، یک میز آرایش درهم و برهم در مقابل چشمانش داشته باشد. با این حال، چند نکته برای داشتن یک میز آرایش مرتب وجود دارد که میز آرایش شما را مرتب تر می کند. داشتن یک میز آرایش تمیز و مرتب می تواند به افزایش انسجام و آرامش در اتاق خواب شما کمک کند.

گروه بندی

اولین نکته در چیدمان میز آرایش، دسته بندی تمامی لوازم آرایشی و بهداشتی است. به عنوان مثال، محصولات جداگانه پوست، آرایش چشم و محصولات آرایش لب. سپس هر دسته را در جای خود قرار دهید تا دسترسی به آنها آسانتر شود.

دور انداختن محصولات تاریخ مصرف گذشته

بررسی کنید که آیا تاریخ مصرف لوازم آرایشی شما منقضی شده است. محصولات تاریخ مصرف گذشته باید دور ریخته شوند تا میز آرایش پاک شود.

استفاده از ظروف و سبد

می توانید از محفظه ها، سبدها یا ظروف نگهداری برای نظم دادن به لوازم آرایشی خود استفاده کنید. این دستگاه ها به شما کمک می کنند تا محصولات را به خوبی سازماندهی و دسته بندی کنید.

استفاده از قفسه و کشو

اگر میز آرایش شما دارای قفسه و کشو است، از آنها برای نگهداری لوازم آرایشی استفاده کنید. می توانید محصولاتی که کمتر استفاده می شوند را در کشوها قرار دهید و محصولات لازم را در قفسه ها قرار دهید.

از سبدهای شفاف استفاده کنید

سبدهای شفاف برای نظم دادن به میز آرایش بسیار مناسب هستند، زیرا به شما این امکان را می دهند که محتویات هر سبد را به راحتی ببینید و نیازی به جستجوی محصولات ندارید.

برچسب های تمیز

هر محصول آرایشی باید به دقت برچسب نام، رنگ و برند محصول داشته باشد تا در هنگام استفاده به راحتی قابل شناسایی باشد.

طبقه بندی بر اساس نوع محصول

لوازم آرایشی را بر اساس نوع محصول (به عنوان مثال رژ لب، مداد ابرو، ماسک صورت و غیره) مرتب کنید تا بتوانید به راحتی هر محصول را پیدا کنید.

جداسازی لوازم آرایشی کوچک

محصولات آرایشی کوچک مانند مداد ابرو، خط چشم و غیره. را می توان به سرعت از دست داد. برای نگهداری این وسایل کوچک می توانید از جعبه های کوچک یا جا مداد استفاده کنید.

موارد نامرتبط را جابجا کنید

گاهی اوقات روی میز آرایش چیزهایی هست که ربطی به لوازم آرایشی ندارد! بهتر است لوازم غیر ضروری را در جای مناسب خود قرار دهید تا چیدمان بهتری روی میز آرایش داشته باشید.

سرویس و نگهداری های مرتب

میز آرایش را مرتب و تمیز نگه دارید و بعد از هر بار استفاده از لوازم آرایش آنها را به جای اصلی خود برگردانید و روی میز نگذارید.

موارد غیر ضروری را حذف کنید

یکی از نکات مهم در چیدمان میز آرایش، حذف چیزهای غیر ضروری از روی میز است. بهتر است فقط آنچه را که برای آرایش روزانه شما لازم است روی میز بگذارید و از اضافه کردن چیزهای غیر ضروری خودداری کنید.

استفاده از آینه های دیواری

اگر میز آرایش شما آینه ندارد می توانید از آینه های آرایش دیواری استفاده کنید تا چیدمان بهتری از میز آرایش داشته باشید. آینه های دیواری به اتاق شما ظاهری مدرن و شیک می بخشند.

زیبایی بصری

با توجه به دکوراسیون داخلی میز آرایش خود را به گونه ای بچینید که زیبایی بصری اتاق حفظ شود. نحوه قرار دادن جعبه های ادکلن، اسپری های دئودورانت، لوازم آرایشی و رنگ آمیزی آنها می تواند جلوه بصری زیبایی ایجاد کند.

آخرین کلمه

هدف اصلی از چیدمان لوازم آرایش استفاده آسان و سریع از آن است. این نکات به شما کمک می کند همیشه میز آرایشی مرتب و مرتب داشته باشید. با رعایت این نکات چیدمان میز آرایش شما مرتب و زیبا می شود و به راحتی از تمام لوازم آرایش خود استفاده می کنید.

مهم ترین نکات برای چیدمان میز آرایش

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top