موضع تند مدودف/ خانه های اوکراینی ها را روی سرشان خراب می کنیم!


من گزارش میدم اخبار اقتصادی به گزارش فارس، «دمیتری مدودف» نایب رئیس شورای امنیت ملی روسیه امروز (دوشنبه) تهدید کرد که ارتش این کشور خانه تروریست های اوکراینی را منفجر و ویران خواهد کرد.

مدودف در بیانیه ای در کانال تلگرامی خود نوشت که تروریست های اوکراینی فقط زبان زور را می فهمند.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، وی در این باره توضیح داد: تجربه شخصی و جهانی ما نشان می دهد که با تحریم های بین المللی، ارعاب یا توصیه های جهانی نمی توان با تروریست ها مبارزه کرد، آنها فقط زبان زور را می فهمند.

این مقام امنیتی روس – که در روزهای اخیر به دنبال افزایش کمک های نظامی غرب به اوکراین برای جنگ با روسیه، موضع تهاجمی تری اتخاذ کرده است- گفت: بنابراین لازم است خانه های تروریست ها و نزدیکان آنها منفجر شود.

وزیر خارجه چین مفقود است؟/ همه دنبال آقای دیپلمات هستند

رئیس جمهور سابق روسیه از نیروهای این کشور خواست تا همدستان تروریست ها را بیابند و آنها را نابود کنند و تاکید کرد: اما مهمترین چیز نابودی سران ارشد این سازمان تروریستی (رژیم کیف) است.

صبح امروز رسانه های روسیه و اوکراین از انفجار پل کریمه خبر دادند که شبه جزیره را از دریا به سرزمین اصلی فدراسیون روسیه متصل می کند.

چند ساعت بعد، خبرگزاری فرانسه در یک گزارش خبری فوری به نقل از یک منبع ارشد اوکراینی گزارش داد که رژیم کی یف پشت انفجار امروز پل اتصال کریمه به خاک فدراسیون روسیه بوده است.

«دیمیتری پسکوف» سخنگوی کاخ کرملین با اشاره به دستور «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه برای ساماندهی و شروع سریع تعمیر و بازسازی پل کریمه گفت: می دانیم چه کسانی پشت این اقدام هستند و ما از نیرنگ رژیم کیف آگاه هستیم».

به گفته کمیته ملی مبارزه با تروریسم فدراسیون روسیه، در اثر حمله تروریستی به پل کریمه، بزرگراه آن آسیب دید و دو بزرگسال کشته و یک کودک مجروح شد.

موضع تند مدودف/ خانه های اوکراینی ها را روی سرشان خراب می کنیم!

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top