نسخه اندروید ChatGPT منتشر شد

به گزارش فارس، ChatGPT 2 ماه پس از عرضه iOS در حالت پیش‌سفارش برای کاربران اندرویدی قرار گرفته است. البته، هر کاربر تلفن همراه می تواند از طریق رابط وب به این ربات چت یا سایر ابزارهای OpenAI دسترسی داشته باشد، اما تجربه برنامه اختصاصی برای برخی بهتر است. کاربران آیفون در هفته اول عرضه این برنامه را نیم میلیون بار دانلود کردند.

به نظر می رسد برنامه ChatGPT در اندروید کمابیش مانند iOS عمل می کند، به این معنی که بیشتر ویژگی های نسخه مبتنی بر وب را دارد. این دو سیستم عامل موبایل از بسیاری جهات متفاوت هستند، اما کاربران اندروید به احتمال زیاد چیزی مشابه دریافت خواهند کرد.

OpenAI در توییتی اعلام کرد که اپلیکیشن ChatGPT برای اندروید هفته آینده منتشر خواهد شد. مردم می توانند با فشار دادن دکمه پیش ثبت نام در فروشگاه Play در مورد این برنامه اطلاعات کسب کنند. زمانی که اپلیکیشن ChatGPT در ماه می برای iOS منتشر شد، این شرکت اعلام کرد که به زودی نسخه اندروید آن را منتشر خواهد کرد.

از زمان راه اندازی ربات ChatGPT شرکت های زیادی سعی کرده اند از آن در محصولات خود استفاده کنند، از طرفی این ربات نگرانی هایی را در مورد قدرت هوش مصنوعی ایجاد کرده است و بسیاری از هکرها از این چت بات برای نوشتن کدهای مخرب و فیشینگ استفاده می کنند.

این ربات توانست در کمتر از یک ساعت یک مقاله علمی بنویسد و همین سادگی در ایجاد مقاله با ابزارهای تولید هوش مصنوعی نگرانی هایی را در مورد پر شدن مجلات با مقالات بی کیفیت ایجاد کرده است.

نسخه اندروید ChatGPT منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top