هر تلاشی برای به چالش کشیدن قدرت دفاعی ما مانند کوبیدن سر به سنگ است


من گزارش میدم اخبار اقتصادی به گزارش ایلانا، سرلشکر پاسدار حسین سلامی امروز در نشست فرماندهان نیروی زمینی ارتش ضمن تقدیر از نقش نیروهای دفاعی و نظامی از جمله نیروی زمینی سپاه در ایجاد نیروی بازدارنده گفت: ما نیستیم. آگاهي از هر نيروي نظامي و دفاعي در جهان با داشتن انواع و بردهاي مختلف تسليحات، با تهديدات متفاوتي مواجه است و نه در يك روز، يك ماه، چند ماه، بلكه در چند دهه، اما ساختار دفاعي ما در حالي كه با چنين شرايطي مواجه است. محصول فشرده سازی و تمركز تجارب شدید و شدید در برابر تمامی دشمنان پیشرفته و غیرپیشرفته در عصر جدید است.

وی تاکید کرد: با آمادگی و ساماندهی انجام شده، دفاع از کشور به سد محکمی تبدیل شده است و هرگونه اقدام برای مقابله با این نیرو، خودکشی و مانند ضربه زدن به سر به سنگ است.

سلامی افزود: شاید برخی تصور کنند که بازدارندگی فقط در موشک و پهپاد است، اما امروز آنچه دشمن را ناامید می کند، تشکیل نیروی بی نهایت در مقابل هر دشمنی است. مؤمنانی که هرگز عقب نشینی نمی کنند.

فرمانده کل سپاه با اشاره به روش‌های مختلف دشمن در مقابله با انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: دشمنان کوچک امروزی به راهبردهای بزرگ متصل هستند و ما هرگز تصور نمی‌کنیم که اینها انسان باشند، خارج از سناریو و وجهه جهانی. مقابله با نظام؛ اینها دقیقاً پیاده نظام دشمن هستند.

وی افزود: دشمن به دلیل ضعف های ذاتی خود به عنوان نیابت عمل می کند و دیگر امکان رویارویی آمریکایی ها با شما در زمین وجود ندارد زیرا به خوبی می دانند که این خودکشی بزرگی برای آنها خواهد بود، اما شما بروید و انجام دهید. مقایسه می کنند، هزینه ایدئولوژیک می کنند و حمایت مالی می کنند.» گروه ها و گروه ها را تولید می کنند و با سیستم سیاسی و اطلاعاتی ارتباط برقرار می کنند و از آنجا می فرستند.

سلامی گفت: «هرکس در نقطه‌ای خاص دستخوش اخلال تاکتیکی شود یا در برج یا پاسگاه خاصی با شما بجنگد، فقط دستور کار خود را از واشنگتن و نیویورک گرفته است».

وی افزود: رویارویی شما با این عناصر در واقع سناریوی دشمن را در سطح وسیع خنثی می کند. به جنبه تاکتیکی این اقدام نگاه نکنید و فکر نکنید که اقدام سد راه شما یک اقدام تاکتیکی است، تقابل دقیق با اجرای سناریوی استراتژیک دشمن است.

سلامی با بیان اینکه ممکن است در مقایسه با قدرت های مدعی جهانی کم باشیم اما ضعیف نیستیم، تاکید کرد: شاید کمتر از دشمنانمان باشیم اما نه تنها از نظر قدرت اعتقادی، بلکه در سلاح ها، ساختار، قدرت، قدرت، قدرت و قوت داریم. سازمان و غیره

وی به دیدار اخیر فرمانده نیروی زمینی سپاه با فرمانده معظم کل قوا اشاره کرد و افزود: در دیدار اخیر حضرت آقا بسیار خوشحال شدند که نیروی زمینی سپاه به پهپاد مجهز شده و همزمان در حال ساخت آن هستند. و گفت که پهپادها را خودشان ساخته اند. شما موازی کار نیستید و از شما در مورد موشک ها پرسیده شد که چه مشخصاتی دارد که باعث می شود اینقدر دقیق کار کنند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به موضع برخی از دشمنان در خصوص دقت موشک های ما که دقت هدایت آنها را به نفوذ مرتبط می کند اشاره کرد و گفت: دشمن فکر می کند ما در نقطه اصابت نفوذ داریم. ، اینکه موشک ها دقیقا در نقطه اصابت اصابت کند، البته امکان نفوذ وجود دارد، اما این دو با هم منافاتی ندارند.

وی افزود: در این سال ها با تمام نقاط قوت و ضعف دشمن آشنا شدیم و او را کاملاً می شناسیم و این بزرگترین سرمایه است.

سلامی به موضوع تهدیدات امنیتی جمهوری اسلامی ایران از سوی اقلیم کردستان و پاسخ قاطع نیروی زمینی به آن پرداخت و گفت: آمریکایی ها در اقلیم کردستان به اعتراف خودشان می خواستند علیه ما کار بزرگی انجام دهند که جان بولتون تا حدودی از این سناریو فاش شد.» و آن تصرف بخشی از سرزمین ما یا تسلط بر یک یا چند شهر ما حتی برای مدت کوتاهی بود و به دنبال آن یک عملیات روانی در مقیاس بزرگ انجام شد.

وی افزود: نیروی زمینی سپاه نیز در این حادثه دستی به دست گرفت و شکل گیری دشمن را به هم ریخت و می دانید که دشمن بر اساس قوانین عمل می کند و زمانی که شما حاکمیت را به هم بزنید، ایجاد یک جنگ افزار زمان زیادی می برد. قانون جدید. ; دشمن ما بزرگ است اما نمی تواند به سرعت تغییر کند و انعطاف پذیری آنها کم است. وقتی آنها را به هم می ریزید، این هرج و مرج و تبدیل آن به نظم کار دشواری است و در اینجا شما در یک توطئه گسترده تأثیر استراتژیک گذاشته اید.

هر تلاشی برای به چالش کشیدن قدرت دفاعی ما مانند کوبیدن سر به سنگ است

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top