هشدار جدید کلاهبرداری توکن شیبا

در توییتی که اخیرا منتشر شد، مشخص شد که این توکن توسط یک سازمان غیر مرتبط با تیم توسعه شیبا ایجاد شده است و از طرفداران این ارز دیجیتال خواسته شده است که از توکن‌های تقلبی و کسانی که به دروغ ادعا می‌کنند وابسته به شیبا هستند، خودداری کنند. این سردرگمی به دلیل شباهت بین UNLEASH و LEASH ایجاد می شود.

توکن UNLEASH وب سایتی دارد که آن را به عنوان یک تیم رمزنگاری منبع باز توصیف می کند که ابزارها و مجموعه داده های هوش مصنوعی را برای ماجراجویی های ارزهای دیجیتال ارائه می دهد. اما این وب سایت هیچ گونه ارتباطی با شیباریوم ذکر نکرده است.

شیباریوم، از سوی دیگر، مجموعه‌ای از سکه‌ها از جمله شیبا، استخوان، LEASH و TREAT را ارائه می‌دهد. شیتوشی کوساما، رئیس توسعه دهندگان شیبا، هدف هر توکن را توضیح داد. شیبا، انجمن ارز دیجیتال را مدیریت می‌کند، BONE فناوری زیربنایی را حفظ می‌کند، LEASH حفاظت و انحصار جامعه را فراهم می‌کند، و TREAT پروژه‌های ساخته شده توسط جامعه Shibarium را بهبود می‌بخشد.

در حالی که Shibarium beta (Puppynet) از نظر تراکنش‌ها، کیف پول‌های مرتبط و بلاک‌ها فراتر از انتظارات بازار بود، برای سرمایه‌گذاران مهم است که مراقب کلاهبرداری‌ها و توکن‌های گمراه‌کننده‌ای باشند که ادعا می‌کنند مرتبط با Shibarium یا Shibarium هستند.

علاوه بر این، جامعه شیبا شاهد بهبود قابل توجهی در نرخ سوزاندن توکن بوده است. بر اساس گزارش ها، بیش از 91 میلیون توکن شیبا در 24 ساعت گذشته سوزانده شده است.

هشدار جدید کلاهبرداری توکن شیبا

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top