مجله اینترنتی

خبرهای روز دنیای آنلاین

وب سایت نقاشی رنگ روغن قیمت خرید و سفارش رنگ روغن


سایت نقاشی رنگ روغن-سفارش رنگ روغن-نقاشی رنگ روغن

دوستان، می توانید تابلوهای پرتره و سایر نقاشی های سفارشی خود را برای ما بگذارید.

کانال فروش رنگ روغن

برای دریافت قیمت و کمیسیون رنگ روغن در اینستاگرام زیر با ما در ارتباط باشید.

https://www.instagram.com/توچی مهرداد/

شماره موبایل واتس اپ: 09393976363

سفارش تابلو از استاد کاظمی و دخانیات کار خواهد کرد

سایت رنگ روغن

طرح و گونه ها هنر (مقاله تعریف هنر ) بخشی جدایی ناپذیر از زندگی بشر امروزی است. به هنر درمانی با توجه به زندگی پرمشغله عصر دیجیتال امروز، این یک راه آسان برای تخلیه ذهن، روح و روح شما است. نقاشی رنگ روغن نیز یکی از هنرهای مورد علاقه برای خلق تابلوهای زیبا است.

در مقاله قبلی در سایت در مورد چیستی طراحی صحبت کردیم و به طور کامل در مورد آن بحث کردیم.

.

نقاشی رنگ روغن چیست؟

رنگ روغن را با ابزار به کار رفته در آن می شناسند. یعنی وقتی صحبت از یک تکنیک می شود، باید ابزارهای به کار رفته در آن را مطالعه کنیم تا آنها را بشناسیم. پس رنگ روغن یکی از تکنیک های نقاشی است.

.

رنگ روغن چگونه ساخته می شود

رنگ سفید شده در کارخانه ها با مخلوط کردن رنگدانه های پودر خشک با روغن بذر کتان تصفیه شده تا قوام خمیری تولید می شود. ثبات رنگ مهم است. رنگ روغن استاندارد مانند خمیر صاف و کره ای است، نه سفت، نه بلند و نه چسبنده. هنگامی که هنرمند به رنگ مایع یا متحرک نیاز دارد، محیط باید با روغن بذر کتان و مایعی مانند سقز خالص مخلوط شود. برای سرعت بخشیدن به خشک شدن، گاهی اوقات از یک خشک کننده مایع استفاده می شود.

بیشتر بخوانید:  فوری/ روایت قطر از پاسخ مثبت حماس به توافق آزادی اسرا

.

برس های رنگ روغن

برس های رنگ روغن ممتاز در دو نوع سمور قرمز (از اعضای مختلف خانواده راسو) و موی گراز سفید ساخته می شوند. هر دو در اندازه های مختلف هستند و به چهار شکل معمولی شماره گذاری می شوند: گرد (تیز)، صاف، شفاف (مسطح اما کوتاه تر و کمتر انعطاف پذیر) و بیضی (زبان گربه). برس سمور قرمز به طور گسترده ای برای نوع برس نرم تر و قوی تر استفاده می شود.

.

پالت با رنگ روغن

پالت های رنگ آمیزی جزء لاینفک پالت نقاشان رنگ روغن هستند و ابزاری مناسب برای استفاده زیاد از رنگ های روغنی هستند.

.

قبل از استفاده از بوم بوم و پرایمر

پارچه‌های برزنتی که معمولاً از کتانی طبیعی یا مواد مصنوعی ساخته می‌شوند، روی یک قاب معمولاً چوبی کشیده می‌شوند که با چسب یا از قرن بیستم با منگنه محکم می‌شود. برای کاهش جذب رنگ روغن روی بوم و دستیابی به سطح صاف نقاشی، یک پرایمر روی آن اعمال می‌شود و اجازه می‌دهیم قبل از شروع رنگ‌آمیزی خشک شود. رایج ترین آغازگرها gesso هستند. اگر استحکام و صافی به کشسانی و بافت بوم ترجیح داده شود، می توان از تخته چوبی درمان شده با اندازه مناسب کار یا آستر استفاده کرد.

.

لاک ها

پس از اتمام رنگ روغن، معمولاً پس از حداقل 6 ماه، یک لایه لاک بر روی رنگ روغن تمام شده زده می شود تا از عوامل جوی رطوبت، سرما، گرما، سایش سبک و گرد و غبار محافظت شود. این لایه نازک لاک را می توان در صورت لزوم با استفاده از ایزوپروپیل الکل و سایر حلال های رایج با خیال راحت پاک کرد. لاک زدن همچنین سطح را به درخشندگی یکنواخت می رساند و عمق و شدت رنگ را به سطوح عملی ایجاد شده توسط هنرمند نقاشی مرطوب می رساند. برخی از هنرمندان معاصر، به ویژه آنهایی که قدردان رنگ های عمیق و شدید نیستند، ترجیح می دهند نقاشی های رنگ روغن را با مات یا بدون براق بسازند و بفروشند.

بیشتر بخوانید:  عصبانیت شدید کیهان از سخنان اخیر سیدمحمد خاتمی!

.

فروش و آموزش و سفارش تابلو رنگ روغن

فروش، آموزش و سفارش نقاشی رنگ روغن از سایت نقاشی رنگ روغن ما بدین صورت است که در صورت نیاز به نقاشی می توانید با شماره تلفن درج شده در صفحه تماس بگیرید و یا از طریق صفحه اینستاگرام ما پیام دهید.

انواع سفارشات رنگ روغن به عنوان یک تکنیک نقاشی که ما استفاده می کنیم عبارتند از:

  • نقاشی طبیعت با رنگ روغن
  • گل ها و میوه ها
  • نقاشی حیوانات
  • انواع طبیعت بی جان
  • پرتره
  • و…

قیمت سفارش تابلو رنگ روغن

برای دریافت قیمت سفارش تابلو رنگ روغن لطفا طرح خود را به شماره درج شده ارسال کنید و یا ما را در اینستاگرام دنبال کنید تا تخمین زده شود.

قیمت تابلو رنگ روغن روی بوم معمولا بر اساس فرد و معلم مورد نظر است. البته ناگفته نماند که با توجه به اینکه این روزها به دلیل کپی و غیره تقلبی های زیادی وجود دارد، در هنگام خرید به این نکته توجه کنید.

منبع

4.9/5 – (10 امتیاز)

شناسه آگهی: 9235ca99893f3257وب سایت نقاشی رنگ روغن قیمت خرید و سفارش رنگ روغن

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top