وعده مهم وزیر کشور به گروه های سیاسی


من گزارش میدم اخبار اقتصادی به گزارش ایسنا، وزیر کشور از همه احزاب سیاسی که به عظمت کشور اعتقاد دارند خواست تا در انتخابات حضور فعال داشته باشند و گفت: ما زمینه فعالیت آنها را فراهم می کنیم.

احمد وحیدی روز پنجشنبه در همایش منطقه ای آموزش و پرورش استان های کرمان و یزد، مدیران کل سیاسی، استانداران و مدیران فناوری اطلاعات افزود: امنیت، سلامت و رقابت مقدمه مشارکت است.

و ادامه داد: از همه احزاب سیاسی که به عظمت و عزت کشور اعتقاد دارند دعوت می کنیم در انتخابات حضور فعال داشته باشند.

وزیر کشور ادامه داد: باید تریبونی برای فعالیت آنها فراهم کنیم اما امنیت و سلامت دغدغه ماست.

وی خاطرنشان کرد: یکی از افتخارات ما در 44 سال گذشته انقلاب این است که این مولفه ها (امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت) حاکم است.

وحیدی بر تقویت ارتباط فرمانداران و بخشداران تاکید کرد و تصریح کرد: فرمانداران بیش از فرمانداران و فرمانداران بیش از وزارت کشور در برگزاری انتخابات دخالت دارند چرا که انتخابات در شهرها و روستاها برگزار می شود و کسانی که در ارتباط با مردم هستند. مردم فرماندار و بخشدار هستند.

و افزود: سخت ترین کار انتخابات بر دوش شما فرمانداران است. برخی از مشکلات عمومی هستند، اما در موارد خاص ارائه شما بسیار مهم است.

وحیدی خاطرنشان کرد: عملکرد استاندار برای رضایت مردم و همچنین استانداران بسیار مهم است. مسئولان باید مردم را از آن خود بدانند و مردم احساس کنند که استاندار متعلق به آنهاست. استاندار باید همیشه در میان مردم باشد، گوش شنوایی به حرف مردم داشته باشد و تمام تلاش خود را برای حل مشکلات مردم به کار گیرد.

مرکز پیشگیری، مدیریت و کنترل حوادث اداره کل مدیریت بحران استانداری کرمان صبح امروز پنجشنبه با حضور وزیر کشور و جمعی از مسئولان استانی افتتاح شد.

وزیر کشور صبح امروز در سفری یک روزه وارد کرمان شد. افتتاح ساختمان جدید استانداری و شرکت در شورای اداری استان از برنامه های وحیدی برای سفر به استان کرمان است.

وعده مهم وزیر کشور به گروه های سیاسی

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top