پاداش 30 میلیارد تومانی مشترکان داخلی در تهران

من گزارش میدم اخبار برای کارآفرینان به گزارش ایرنا؛ کامبیز ناظریان با اذعان به همکاری ارزشمند شهروندان تهرانی برای مدیریت مصرف انرژی و بار شبکه افزود: پس از اجرای طرح پاداش مشترکان خانگی که توانسته اند مصرف برق خود را نسبت به سال گذشته کاهش دهند، 30 میلیارد تومان جایزه یک میلیونی اعطا شده است. مشترکین تا به امروز خانه این شرکت پرداخت می شود.

وی با بیان اینکه همکاری مردم نقش مهمی در پایداری شبکه برق به ویژه در ساعات پیک مصرف خواهد داشت، ادامه داد: امسال تمامی مشترکان خانگی حتی پرمصرف ها در صورت تمایل ریالی پاداش قبض برق دریافت می کنند. کاهش مصرف برق

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ خاطرنشان کرد: بیشتر مصرف برق در بخش خانگی مربوط به سیستم های سرمایشی است و تنظیم دمای کولرهای گازی روی 24 درجه سانتیگراد و استفاده از کولرهای آبی می تواند در کاهش مصرف برق بسیار موثر باشد. مصرف.

ناظریان خاطرنشان کرد: پرهیز از استفاده همزمان از لوازم برقی پرمصرف به ویژه در ساعات اوج مصرف به حفظ پایداری شبکه برق در سراسر کشور کمک شایانی می کند.

وی با قدردانی از همکاری مشترکان در بخش های اداری، صنعتی، تجاری و مسکونی گفت: مشترکانی که در ساعات پیک برای انرژی خود از ژنراتور استفاده می کنند به ازای هر کیلووات ساعت برق تولیدی 1500 تومان پاداش دریافت می کنند.

پاداش 30 میلیارد تومانی مشترکان داخلی در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top