پربازدیدترین عکس های کشتی مجلل بن سلمان/ ثروت ولیعهد سعودی جهان را شگفت زده کرد.


من گزارش میدم اخبار اقتصادی به گزارش خبرآنلاین، اولین قایق تفریحی ساخته شده توسط کشتی سازی ایتالیایی در سال 2011 به یوری شفلر میلیاردر روسی تحویل داده شد و او قایق تفریحی خود را به مبلغ 458 میلیون دلار به محمد بن سلمان فروخت.

ولیعهد سعودی که ادعا می کند زیاد به خودروهای جنجالی اهمیت نمی دهد، دارای ناوگانی از خودروهای لوکس برتر از جمله فراری، لامبورگینی، بوگاتی و چندین بی ام و و لندکروزر است.

بن سلمان دو قایق تفریحی دارد. او اولین مورد، Pigasus VIII را در سال 2008 خرید. این کشتی مجهز به سکوی هلیکوپتر، زمین گلف، سینما و زمین رقص است.

او دومین قایق تفریحی را در سال ۲۰۱۵ به قیمت ۴۵۸ میلیون دلار خرید. این یکی دارای هفت عرشه، دو سکوی هلیکوپتر، همراه با یک استخر آب شور است. بر اساس گزارش ها، یکی از ثروتمندترین افراد جهان – بیل گیتس – یک بار آن را به مدت یک هفته به قیمت 9 میلیون دلار اجاره کرد.

اولین قایق بادبانی ساخته شده توسط کارخانه کشتی سازی ایتالیایی Fincantieri، 134 متری Serene، در سال 2011 به یوری شفلر میلیاردر روسی تحویل داده شد. همانطور که بعدا مشخص شد، او قایق بادبانی خود را در جولای 2015 به قیمت 458 میلیون دلار به محمد بن سلمان، معاون ولیعهد عربستان سعودی فروخت.

این قایق بادبانی مجهز به استخر آب شور، جکوزی بزرگ، سونا کنار اقیانوس و سکوی هلیکوپتر کاملاً عملیاتی، به عنوان یکی از الهام‌بخش‌ترین قایق‌های تفریحی در صنعت قایق‌رانی شناخته می‌شود.

در زمان تحویل، سرن نهمین قایق بادبانی بزرگ جهان بود، با اندکی جلوتر از 133 متری Almirqab Almirqab قطر و پس از David Geffen 138m Laursen, Sunrise. با این حال، برای کارخانه کشتی سازی ایتالیایی Fincantieri تحت کنترل دولت، Serene اولین قایق تفریحی بود که این شرکت تا به حال ساخت و در ابتدا بر روی کشتی های تجاری تمرکز داشت.

قایق بادبانی ولیعهد سعودی، سرن، بر روی یک تیر 18.5 متری کشیده شده است، 6 عرشه ارتفاع دارد و دارای امکانات بی شماری است که تعداد کمی از هتل های پنج ستاره از آن برخوردار هستند. یکی از چشمگیرترین ویژگی های او از بیرون، وان حمام دوست داشتنی اش است که در پشت تراس آفتاب قرار دارد.

جکوزی عرشه بالایی، یکی از هفت استخر سرن، توسط یک تراس آفتابگیر احاطه شده است. در جلوی جکوزی یک نوار کاملاً مجهز در زیر عرشه دیدبانی قایق بادبانی قرار دارد که مجموعه دیگری از صندلی‌های استراحت دارد.

در بالای عرشه استخر آبگرم دیگری وجود دارد که با صندلی های آفتابگیر احاطه شده و جلوتر از عرشه قرار دارد. یک میز ناهار خوری معمولی نیز در قسمت سایه دار عرشه آفتاب قرار دارد.

فضای داخلی Serene توسط استودیوی طراحی بریتانیایی Raymond Langton طراحی شده است که دارای ترکیبی پیچیده از رنگ های کرم و تیره با وسایل چوبی است. سالن اسکای سرن که از هر نقطه قابل تصوری مناظر را ارائه می دهد، مجهز به مبل، صندلی و میزهای قهوه و چای است.

سالن اصلی یک مکان رسمی تر که برای سرگرمی گروه های بزرگتر طراحی شده است، دارای رنگ های سفید با رنگ های تیره است. در مرکز اتاق یک پیانو قرار دارد. جالب اینجاست که این تالار درست بالای ناهارخوری اصلی قرار گرفته و لوستر آن بین دو فضا آویزان شده و امکان پخش موسیقی را فراهم می کند.

پربازدیدترین عکس های کشتی مجلل بن سلمان/ ثروت ولیعهد سعودی جهان را شگفت زده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top