چگونه یک تراس زیبا و شیک داشته باشیم؟


امروزه که اکثر خانه ها حیاط و فضای باز ندارند، داشتن بالکن یا تراس حتی اگر خیلی بزرگ نباشد می تواند یک سرمایه باشد.

بالکن های کوچک خانه های امروزی نسل جدیدی از ایوان های قدیمی هستند که نور و هوای تازه را به خانه های ما وارد می کنند و بین فضای داخلی و خارجی ارتباط برقرار می کنند. در این مقاله توسط دلتا عنوان کردن ایده هایی برای تزیین و چیدمان تراس در منزل ما پرداخت می کنیم

ایده هایی برای تزیین و چیدمان تراس در منزل

در حین طراحی و برنامه ریزی کوچکترین فضاهای خانه، می توانید با تزئین تراس و بالکن کوچک خانه، فضایی گرم و روح انگیز ایجاد کنید. تا از شام های فوق العاده و لذت نوشیدن یک فنجان چای و کتاب خواندن زیر آسمان خدا غافل نشوید.

ایده تزئین یک بالکن کوچک با گیاهان آویزان

یکی دیگر از ایده های تزیین بالکن بر استفاده از گل و گیاه در فضای بالکن تاکید دارد. این ایده به ویژه برای تزئین یک تراس کوچک مفید است. می توانید از گل ها و گیاهان آویزان در بالکن استفاده کنید. علاوه بر این، استفاده از چمن مصنوعی برای بالکن می تواند فضای آن را شاداب تر و پرانرژی تر کند.

آن را به یک نقطه کانونی تبدیل کنید

نمای جذاب و نمای زیبای بالکن می تواند به عنوان نقطه کانونی در دکوراسیون اتاق خواب مورد استفاده قرار گیرد. اگر فضای بالکن باریک و محدود است، نباید آن را با مبلمان و تزئیناتی که جلوی دید را می گیرند تزئین کرد. این باعث کاهش دید پنجره می شود.

فضای داخلی بالکن خود را شبیه سازی کنید

اگر فضای اتاق نشیمن رسمی یا اتاق مهمان و پذیرایی خانه به بالکن باز می شود، مطمئن شوید که پالت رنگ و سبک مبلمان و طراحی تراس مورد نظر طراحی داخلی مثال زدنی را نشان می دهد. این ایده تزیین بالکن به خوبی می تواند فضای داخلی را با فضای بیرونی ارتباط دهد و آنها را به هم متصل کند.

استفاده از تاب از ایده های تزئین و چیدمان تراس در خانه

این تاب های چوبی فقط مخصوص ایوان های بزرگ نیستند. اگر فضای مورد نظر در بالکن این امکان را به شما می دهد، یک تاب در آنجا نصب کنید تا بتوانید از آن برای استراحت استفاده کنید و در اوقات فراغت از منظره روبروی خود لذت ببرید. برای زیبایی و راحتی بیشتر می توان از بالش ها و کوسن های رنگارنگ روی آن استفاده کرد.

برای پوشاندن بالکن از روکش استفاده کنید

برای ایجاد سایه و محافظت در برابر عناصر طبیعی مانند باران یا نور شدید خورشید می توانید بالکن را با یک پوشش بپوشانید.
شما نیازی به ایجاد یک ساختار دائمی ندارید. می توانید از کرکره های سیار و تاشو مانند پنجره های تاشو پاسیو با ظاهری بوهمیایی در تزئین بالکن مورد نظر استفاده کنید. به این ترتیب می توان از فضای بالکن مورد نظر در اکثر ساعات شبانه روز استفاده کرد.

مبلمان روشن از ایده هایی برای تزئین و چیدمان تراس در خانه

این ایده بر استفاده از مبلمان روشن و کرکی به جای میزهای قهوه خوری چوبی تاکید دارد. به این ترتیب فضای بسیار راحت تری برای استراحت و استراحت در بالکن به دست می آید.

چگونه یک تراس زیبا و شیک داشته باشیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top