مجله اینترنتی

خبرهای روز دنیای آنلاین

کاغذ دیواری مناسب برای پذیرایی کوچک دیوار پذیرایی کوچک پذیرایی کوچکهنگام انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای خانه های کوچک باید به نکات مهمی توجه کنید تا خانه شما کوچکتر از آنچه هست به نظر نرسد.

امروزه دیوارپوش های مختلفی برای دیوار نشیمن وارد بازار شده است که یکی از پرطرفدارترین آنها کاغذ دیواری اتاق نشیمن است. کاغذ دیواری ها تنوع بسیار بالایی دارند. در شرایط اقتصادی کنونی اکثر افراد مجبور به خرید و اجاره خانه های کوچک هستند و این خانه ها نیاز به الگوهای کاغذ دیواری مناسب برای فضاهای کوچک دارند. با پیشرفت تکنولوژی تولید و تولید کاغذ دیواری های ساده و شیک مناسب برای فضاهای کوچک و محدود این مشکل را برطرف کرده است. در این مقاله توسط دالثامگ مشاوره به عنوان راهنمای انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای پذیرایی کوچک قرار داده ایم

راهنمای انتخاب کاغذ دیواری برای میز پذیرش

قسمت پذیرایی یکی از مهم ترین قسمت های خانه است که رفت و آمد زیادی در آن وجود دارد. بنابراین، باید کاغذ دیواری مناسب خریداری کنید و در انتخاب آن دقت کنید. اگر فضای پذیرایی فضای کمی دارد، در انتخاب طرح، رنگ و متریال کاغذ دیواری باید دقت بیشتری صورت گیرد. بنابراین، به دنبال الگوی کاغذ دیواری باشید که خانه شما را بزرگتر نشان دهد.

انتخاب رنگ

از آنجایی که رنگ هنگام انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق نشیمن یا کاغذ دیواری اتاق خواب و هر فضای کوچک دیگری بسیار مهم است، تاثیر زیادی در بزرگتر و بازتر نشان دادن فضا دارد. پس باید در انتخاب آن دقت کنید.

بیشتر بخوانید:  نخستین دوره «جایزه ملی آبادیران» برگزار می‌شود

رنگ ها به سه دسته رنگ های گرم (قرمز، زرد، نارنجی و …)، رنگ های سرد (آبی، بنفش، سبز و …) و رنگ های خنثی (خاکستری، سفید و …) تقسیم می شوند. رنگ های گرم همانطور که از نامشان پیداست، فضا را گرم و صمیمی می کنند و فضاهای کوچک را کوچکتر نشان می دهند. رنگ های سرد فضا را جادارتر و دلبازتر نشان می دهد.
می توان گفت بهترین رنگ ها برای فضاهای کوچک رنگ های سرد هستند. همچنین رنگ‌های خنثی مانند خاکستری و سفید می‌توانند فضای کوچک را بزرگ‌تر نشان دهند. پس سعی کنید از رنگ های روشن برای خرید کاغذ دیواری استفاده کنید تا اتاق نشیمن شادتر به نظر برسد.

اگر تصمیم دارید فقط برای یک دیوار اتاق نشیمن کاغذ دیواری انتخاب کنید، بهتر است از ترکیب رنگ روشن و کاغذ دیواری استفاده کنید. بنابراین، برای دیوارهای روشن و دیواری که کاغذ دیواری در آن قرار می گیرد، رنگ تیره انتخاب کنید.

طرح مناسب را انتخاب کنید

یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای فضاهای کوچک، طرح و نقش حک شده روی کاغذ دیواری است. خوب است بدانید کاغذ دیواری هایی با طرح های بزرگ، بزرگ و شلوغ به دلیل بزرگتر به نظر رسیدن فضا را کوچکتر نشان می دهند. اما کاغذ دیواری هایی با طرح های ساده، مینیمال و کوچک به فضا عمق می دهند و اتاق پذیرایی را بزرگتر نشان می دهند.


کاغذ دیواری مناسب برای پذیرایی کوچک دیوار پذیرایی کوچک پذیرایی کوچک

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top