کانال تلگرام … ایده، نوآوری، اختراع —> فناوری و فناوری


ایده، نوآوری، اختراع یک کانال تلگرامی برای کاوش، فناوری و فناوری است.

این صفحه ای است که در آن می توانید آخرین فناوری ها، نوآوری ها و اختراعات جهان را مشاهده کنید تا بتوانید خلاق و نوآور باشید.

ایده پردازی یعنی داشتن روشی متفاوت برای حل یک مشکل. یک ایده زمانی به وجود می آید که با مشکل خاصی روبرو می شویم و می خواهیم آن را با روش های موجود یا روش جدید حل کنیم. ایده های جدید را می توان با ترکیب خلاقیت و نوآوری گذشته و ایجاد چیزی جدید (یعنی یک اختراع) به دست آورد.

خلاقیت چیست؟

خلاقیت از کلمه خلاقیت گرفته شده و به معنای ایجاد کردن است و در اصطلاح به معنای ایجاد چیزی از چیز دیگر به شکلی منحصر به فرد است. به عبارت دیگر خلاقیت به معنای کاهش یا افزایش یک پدیده و تغییر شکل آن یا ترکیب آن با سایر پدیده ها، اشیا و اشیا است. بنابراین، خلاقیت به معنای ایجاد چیزی جدید و منحصر به فرد است که مرتبط و مفید باشد و مشکل، سؤال یا نیاز علمی، صنعتی، اجتماعی و مانند آن را حل کند.

تفاوت بین خلاقیت و نوآوری

خلاقیت استفاده از توانایی های ذهنی برای خلق فکر و ایده جدید است و نوآوری به کارگیری عملی و عملی افکار و ایده های جدید برخاسته از خلاقیت است. به عبارت دیگر در خلاقیت اطلاعات جدید به دست می آید و در نوآوری این اطلاعات به روش های مختلف به بازار عرضه می شود.

ineft@


ایده اینستاگرام، نوآوری، اختراع و فناوری


هزینه تبلیغات متنی در این قسمت ماهانه 25000 تومان (سالانه 200000 تومان) است. (شماره واتساپ جهت هماهنگی: 09306274183)


هزینه تبلیغات به صورت بنر 50000 تومان می باشد. (شماره واتساپ جهت هماهنگی: 09306274183)

ایده، نوآوری، اختراع —> فناوری و فناوری

شناسه آگهی: 960576be11d7718bکانال تلگرام … ایده، نوآوری، اختراع —> فناوری و فناوری

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top