گیاهان آپارتمانی همیشه سبز این گیاهان همیشه سبز هستند


معمولا گیاهان داخل خانه به گونه ای هستند که در هر فضایی با هر سبک دکوراسیونی معجزه می کنند و زیبایی چشمگیری به آن می بخشند.

وجود گیاهان و گلدان در هر خانه ای فواید و مزایایی را به همراه دارد که کم و بیش با آن آشنا هستید. رنگ سبز گیاهان هماهنگی بسیار خوبی با فضا و دکوراسیون داخلی خانه ایجاد می کند. در این مقاله توسط دلتا وارد شدن گیاهان سرپوشیده همیشه سبز ما پرداخت می کنیم

گیاهان سرپوشیده همیشه سبز

این گیاهان در طول چهار فصل تغییر چندانی در ظاهر خود ندارند و در برابر گرما، سرما و کمبود آب مقاوم هستند. در مورد این گیاهان بیشتر بدانید.

آگلونما

این گیاه جزو گیاهان آپارتمانی است که به راحتی قابل نگهداری است. ظاهر زیبای آگلونما به دلیل ساقه کوتاه و برگ های نیزه ای شکل است که طول آنها به 25-30 سانتی متر می رسد. این گیاه مقاومت عجیبی در برابر سایه و خشکی دارد به همین دلیل می توان آن را در زمره گیاهان همیشه سبز مقاوم قرار داد.

برگ های انجیر گیاهان آپارتمانی همیشه سبز هستند

برگ انجیر یا بوته پنیر سوئیسی با برگ های بسیار پهن و بریدگی های عمیقی که در آنها دیده می شود یکی دیگر از گیاهان آپارتمانی همیشه سبز جذاب است که می توانید در خانه خود پرورش دهید. گیاه برگ انجیر یکی از گیاهان همیشه سبز (بالا رونده) است که اندازه نسبتاً بزرگی دارد و برای تقسیم اتاق ها و ایجاد فضاهای خصوصی در ادارات و منازل استفاده می شود.

بگونیا

این گیاه گزینه بسیار مناسبی برای رشد در داخل خانه است. بیشتر مردم بگونیا را گیاهی یکساله می نامند، دلیل آن این است که نگهداری از این گیاه کمی ظریف است و به دلیل نگهداری نامناسب اغلب بیش از یک سال عمر نمی کند. در حال حاضر بیش از 2000 گونه مختلف بگونیا شناخته شده است.

سانسور گیاهان آپارتمانی همیشه سبز

یکی از بهترین گیاهان آپارتمانی همیشه سبز سانسوریا است که به دلیل زیبایی و فوایدش یکی از گیاهان آپارتمانی گران قیمت محسوب می شود. البته سانسوریا کیفیت های مختلفی دارد که می تواند در قیمت این گیاه نقش بسزایی داشته باشد. سانسوریا یکی از گیاهانی است که ناسا برای تصفیه هوای فضاپیمای خود از آن استفاده می کند.

پتوس

این گیاه یکی از گیاهان چهارفصل باغی است که در فضای داخلی خانه بسیار زیبا به نظر می رسد. این گیاه همیشه سبز کوهنوردی به دور یک پست یا ستون نمی چسبد، اما با جهت گیری صحیح می تواند فضای زیادی را اشغال کند. ریشه گیاه ممکن است چندین متر از بالای آن فاصله داشته باشد.

دراسنا گیاهان سرپوشیده همیشه سبز

اگر به دنبال یک گیاه آپارتمانی با ظاهری متفاوت هستید، دراسنا بهترین گزینه است. این گیاه به دلیل برگ های سبز تیره درشت و نوک تیزش به درخت اژدها معروف است که در دسته گیاهان آپارتمانی همیشه سبز قرار می گیرد. دراسنا گیاهی گلدانی برای حیاط به حساب نمی آید، اما مقاومت آن در برابر تغییرات دمایی بالا را می توان یکی از گیاهان همیشه سبز برای بالکن دانست.

گیاهان آپارتمانی همیشه سبز این گیاهان همیشه سبز هستند

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top