10 برنامه عجیب برای اندروید دلتامگ


استفاده گسترده از گوشی‌های هوشمند و اپلیکیشن‌های پرکاربرد در دنیای امروز، خلاقیت و سرگرمی را با اپلیکیشن‌های عجیب و غریب اندروید ممکن کرده است.

برخی از برنامه های اندروید عجیب و غریب با ویژگی هایی که فقط برای سرگرمی ساخته شده اند، شما را با فناوری هایی آشنا می کنند که قبلاً نمی دانستید. درست است که ارائه یک تعریف واحد از عجیب ترین اپلیکیشن اندرویدی سخت است، اما با ما در دلتاماگ همراه باشید تا با برخی از اپلیکیشن هایی که کاربردهای غیرعادی دارند آشنا شوید.

اپلیکیشن Wakie برای اندروید

این برنامه به شما کمک می کند راحت تر از خواب بیدار شوید. اگر از آن دسته افرادی هستید که به سختی از خواب بیدار می شوند، این برنامه برای شما مناسب خواهد بود. فقط زنگ گوشی خود را مانند همیشه روی زمان دلخواه تنظیم کنید. در ساعت مقرر غریبه ای با شما تماس می گیرد و بیدارتان می کند.

اگر کسی در دسترس نباشد، یک ربات با شما تماس می گیرد و با لحنی دوستانه روز خوبی را برای شما آرزو می کند. شما همچنین می توانید کسی باشید که دیگران را بیدار می کند. با استفاده از این برنامه می توانید به موقع از خواب بیدار شوید و دوستان جدیدی پیدا کنید.

برنامه Carr Matey برای اندروید

این برنامه با مضمون دزدان دریایی به شما کمک می کند تا به یاد داشته باشید که ماشین خود را کجا پارک کنید. این برنامه همچنین دارای یک تایمر است که با استفاده از آن می توانید از اتمام زمان مجاز پارک خود مطلع شوید. این برنامه طوری طراحی شده است که پیدا کردن ماشین شما را با یافتن گنج گمشده در زیر دریا اشتباه بگیرد.

برنامه اندرویدی Fake-An-Excuse

این برنامه اندروید زمانی به کارتان می آید که بخواهید با بهانه ای مناسب از شر یک تماس تلفنی طولانی یا آزاردهنده خلاص شوید. این برنامه صداهای جعلی مخاطب شما را پخش می کند و بهانه خوبی برای پایان دادن به مکالمه به شما می دهد. برخی از بهانه های به کار رفته در این اپلیکیشن اندروید عبارتند از: صدایی شبیه به قطع آنتن گوشی، صدای تق تق، صدای گریه کودک یا صدای ترکیدن لوله آب و حتی ازدحام زنبورها. که به شما حمله کرده اند

Crack My Screen برنامه اندروید My Screen را کرک کنید

این برنامه عجیب صفحه نمایش شکسته ای را روی گوشی شما ایجاد می کند که حتی می توانید شکستن آن را بشنوید. این اپلیکیشن به شما این امکان را می دهد که با لمس یک ترک مصنوعی روی صفحه گوشی مشاهده کنید. این برنامه فقط برای سرگرمی و سرگرمی در نظر گرفته شده است و کاربرد خاصی ندارد.

اپلیکیشن Speech Jammer اندروید

این برنامه ویدیوهای خنده دار زیادی در یوتیوب ایجاد کرده است. اساس برنامه این است که شما هدفون را روی گوش خود قرار می دهید و با میکروفون شروع به خواندن یک داستان یا متن جدی می کنید. این برنامه صدای شما را به صورت قسمتی و با تاخیر چند ثانیه ای به گوش شما می رساند و حتی اگر بخواهید نمی توانید بقیه متن را به درستی بخوانید. این یک برنامه واقعا سرگرم کننده برای استفاده با دوستان است و قطعاً شما را می خنداند.

برنامه اندروید RunPee Bathroom

آیا تا به حال برای استراحت در هنگام تماشای یک فیلم تردید کرده اید زیرا نمی خواهید بخش مهمی از آن را از دست بدهید؟ این برنامه اندروید به شما می گوید بهترین زمان برای دستشویی رفتن در طول فیلم چه زمانی است تا قسمت مهمی از فیلم را از دست ندهید. همچنین به شما می گوید که آیا فیلم بعد از تیتراژ ادامه می یابد یا خیر.

اپلیکیشن Fake Call اندروید برای تماس ها و پیامک های جعلی

این برنامه به کاربران اجازه می‌دهد تا تماس‌ها و پیام‌های متنی دریافتی را شبیه‌سازی کنند، مکالمات جعلی ایجاد کنند و با دلیل موجه به آن‌ها کمک کند از موقعیت‌های شرم‌آور فرار کنند.

Save the Chicken Android App! یک مرغ نگه دارید

در این اپلیکیشن کاربران باید گوشی خود را طوری نگه دارند که انگار یک مرغ زنده در دست دارند. این برنامه از شتاب‌سنج دستگاه برای تشخیص حرکت استفاده می‌کند و بر اساس میزان حفظ موقعیت کاربر، بازخورد ارائه می‌کند.

برنامه اندروید NoseBlow

این برنامه یک شبیه ساز دمیدن مجازی است که به کاربران این امکان را می دهد تا با فشار دادن دکمه ای بر روی صفحه نمایش شمع های تولد خود را خاموش کنند و با استفاده از گوشی خود صدای واقعی دمیدن ایجاد کنند. این برنامه از بلندگوی گوشی برای لرزش و دمیدن هوا استفاده می کند و در حالی که ترک واقعی ایجاد نمی کند، ممکن است بتوان با آن یک شمع کوچک را خاموش کرد.

برنامه اندروید ZombieBooth Zombie Face Changer

این برنامه با استفاده از فناوری تشخیص چهره چهره شما را به یک زامبی تبدیل می کند. می توانید با استفاده از این اپلیکیشن جالب از خود عکس بگیرید یا از عکس های گالری گوشی خود استفاده کنید و ببینید اگر زامبی بودید چه شکلی به نظر می رسیدید. این برنامه جلوه های ترسناک زامبی را به صورت شما اضافه می کند، از جمله پوست چروکیده، چشم های خون آلود، و چیزهای عجیب و غریب دیگر.

دکمه برنامه اندروید را نگه دارید

به دنبال تمرین تمرکز هستید؟ با کمک این اپلیکیشن اندرویدی عجیب می توانید تمرکز خود را به چالش بکشید. کافیست یک دکمه مجازی را نگه دارید تا پرتاب اشیاء یا حرکت مداوم کاراکترهای برنامه ریزی شده در این برنامه دمدمی متوقف شود. شاید محرک های مجازی به شما کمک کنند تا دلایل سرگرم کننده ای برای تمرین تمرکز پیدا کنید.

نتیجه

بیشتر موارد موجود در لیست عجیب‌ترین اپلیکیشن‌های اندرویدی، عملکردی جز سرگرمی ندارند. اما همین استفاده در دنیای امروزی که سرگرمی طرفداران بی شماری دارد کم نیست. شاید بهتر باشد هر از چند گاهی با استفاده از این برنامه های عجیب و غریب لبخند بر لبان خود و خانواده و دوستانتان بنشانید.

پیشنهاد مطالعه: مدیریت زمان به کمک اصل پارتو را بخوانید.
10 برنامه عجیب برای اندروید دلتامگ

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top