2000 صندلی به ناوگان هوایی اضافه می شود

من گزارش میدم اخبار برای کارآفرینان به گزارش فارس، رئیس سازمان هواپیمایی با بیان اینکه تعدادی هواپیمای دست دوم وارد و به ثبت رسیده و به تدریج وارد چرخه پرواز می شود، گفت: از اول مرداد تا پایان شهریور به تدریج 2 هزار صندلی به ناوگان هوایی کشور اضافه می شود.

محمد محمدی بخش گفت: در حال حاضر 333 فروند هواپیما در کشور وجود دارد که از این تعداد 183 فروند فعال و مابقی معلق هستند و قرار است هواپیماهایی که امکان بازگشت دارند در بازه زمانی معین تعمیر شوند و آنهایی که امکان بازگشت ندارند باید از آمار کلی حذف شوند.

وی افزود: تعدادی هواپیمای دست دوم وارد و ثبت شده و به تدریج وارد چرخه پرواز می شود و تعدادی نیز خریداری و به ناوگان اضافه شده است که از ابتدای مرداد تا پایان شهریور به تدریج 2000 صندلی به ناوگان هوایی کشور اضافه می شود.

محمدی بخش با بیان اینکه تعداد زیادی از فرودگاه های کشور برای پروازهای اربعین در نظر گرفته شده است، افزود: این پروازها به دو مقصد فرودگاه های نجف و بغداد انجام می شود و در برخی از فرودگاه های مرزی نیز پروازهای ویژه ای برای کسانی که می خواهند از طریق هوایی و بقیه مسیر زمینی به شهرهای مرزی بروند در نظر گرفته شده است.

محمدی بخش گفت: 250 هزار زائر در ایام اربعین امسال به صورت هوایی به کربلا اعزام می شوند و 2 هزار مجوز پرواز نیز در این ایام صادر می شود.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: هنوز تصمیمی برای قیمت بلیت هواپیما در ایام اربعین گرفته نشده است.

2000 صندلی به ناوگان هوایی اضافه می شود

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top