مجله اینترنتی

خبرهای روز دنیای آنلاین

“207 پانوراما اتوماتیک” تغییر کانال + جدول قیمت


به گزارش اگزتان نیوز؛ بر اساس برآوردهای انجام شده، به شرط حفظ قیمت امروز دلار، کاهش قیمت خودرو ادامه یافت، بنابراین در میان پرطرفدارترین ایران خودروها، شاهد کاهش قیمت از 2 به 25 میلیون بودیم.

نرخ دلار یکی از دلایلی است که فعالان بازار خودرو همواره برای کاهش قیمت ها مطرح می کنند، اما جدای از این عامل، رکود شدید بازار و کمبود نقدینگی در کنار قانونی شدن واردات خودروهای فرسوده از دیگر دلایلی است که فعالان در بازار خودرو همچنان قیمت را کاهش می دهند به بازار می دهند. عواملی که به شیب این روزهای بازار خودرو سرعت بخشیده است.

بر اساس برآورد بازار امروز شاهد تغییر کانال «207 پانوراما اتوماتیک» در بازار بودیم به طوری که این خودرو با کاهش 25 میلیونی وارد کانال 700 میلیونی شد. از سوی دیگر «هایما اس 5 پلاس» 25 میلیون افت داشت و با این شرایط این دو خودرو بیشترین افت را در یک روز به ثبت رساندند.

قیمت محصولات ایران خودرو

از میان محصولات ایران خودرو، قیمت «207 پانوراما اتوماتیک»، «هایما اس 5 پلاس»، «سمند سورن پلاس»، «رانا پلاس»، «دنا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» مورد ارزیابی قرار گرفت. رصد بازار خودرو نشان می دهد «سمند سورن پلاس» با افت 5 میلیونی نسبت به روز گذشته 530 میلیون تومان در بازار قیمت دارد. «هایما اس 5 پلاس» در بازار امروز با 25 میلیون تخفیف یک میلیارد و 205 میلیون تومان ارزش گذاری شد. از سوی دیگر رصد بازار نشان می دهد «رانا پلاس» 478 میلیون تومان قیمت دارد و 2 میلیون افت دارد. امروز «داناپلاس» با افت 5 میلیونی در بازار 605 میلیون تومان شد و به مرز 500 میلیون تومان رسید. از سوی دیگر «دنا پلاس توربو اتوماتیک» امروز 805 میلیون تومان قیمت دارد و 10 میلیون کاهش را به ثبت می رساند. اما در میان محبوب ترین های ایران خودرو، «207 پاناراما اتوماتیک» امروز کانال را تغییر داد و وارد کانال 700 میلیونی شد.

بیشتر بخوانید:  شناسایی تعداد قابل توجهی از جواسیس موساد در 28 کشور جهان

“207 پانوراما اتوماتیک” تغییر کانال + جدول قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top