30 سایت برتر آگهی در ایران بهترین سایت های آگهی در ایران


سایت تبلیغات سایت های تخصصی و عمومی ایران شامل بسیاری از سایت های معرفی شده در این مقاله می باشد سایت های تبلیغاتی عمومی، سایت های تخصصی آگهی و بدون سایت تبلیغاتی (بازاریابی طاقچه) پرداخت می شود.

در جستجوی گوگل برای سایت تبلیغاتما متوجه جملات و کلماتی می شویم که وب سایت تبلیغات رایگان، بهترین سایت تبلیغاتی، سایت جدید برای تبلیغات رایگان، الزامات اینترنت، ثبت آگهی آنلاین رایگان، وب سایت تبلیغات رایگان، بهترین سایت ها برای تبلیغات، برترین سایت های آگهی رایگان، درج آگهی رایگان و… هستند

این نوع جستجو بر اساس سئو سایت (مقاله سئو چیست؟ ) هدف و صفحه فرود، مقرون به صرفه تر کردن بازاریابی در مقایسه با رپورتاژ آگهی و تبلیغات هزینه بالاتر است. البته بهترین نوع تبلیغات و سایت تبلیغاتی از سایت تبلیغاتسایتی است که پس از دریافت هزینه مناسب، لینک سایت شما به مدت 6 تا 12 ماه درج می شود و لینک منبع سایت برای تبلیغ شما دارای کلمه کلیدی و فارسی مورد نظر شما خواهد بود.

مزایا و معایب سایت های تبلیغاتی چیست ?

با توجه به رشد جوامع بشری و مشکلات عدیده ای که در جوامع امروزی حاکم است، اکثر افراد تمایل به یافتن محصول جدید، کالای دست دوم و … دارند. بدون واسطه با قیمت مناسب، بسیار راحت تر و با یک جستجوی ساده. پیدا می کنم

بله، استفاده از سایت های طبقه بندی شده می تواند برای جامعه بسیار مفید باشد. اما در این میان ممکن است کسانی باشند که از مردم سوء استفاده کرده و بخواهند با تبلیغ محصولات تقلبی، جاده 100 ساله را یک شبه طی کنند. بنابراین برای استفاده از سایت های تبلیغاتی عمومی، سایت های تبلیغاتی تخصصی و سایت های تبلیغاتی نیچ مارکتینگ باید با دقت فراوان از فروشنده خرید کنید، تحقیق کنید و بپرسید.

چرا از سایت تبلیغاتی استفاده کنیم؟

نوع تبلیغات، ذائقه مردم و خرید مردم در ایران تغییر کرده است، به خصوص بعد از شیوع بیماری همه گیر مانند کرونا. این بدان معناست که مردم بیشتر دوست دارند در خانه بمانند و خرید و فروش کنند و تجارت خود را به صورت آنلاین انجام دهند. بنابراین در این مورد دیگر بازار و بازاریابی سنتی جوابگو نبود و آنها مجبور بودند کسب و کار خود را به روشی جدید و سایت های پربازدید خود را در گوگل ارائه دهند تا از بازار رقابت عقب نمانند و درآمد کسب کنند.

در این میان بازاریابی سنتی جای خود را به تبلیغات جدید به شیوه ای جدید داده است که در این میان سایت های آگهی بخشی از این گروه هستند. البته سایت ها و الزامات تبلیغاتی زیادی در ایران وجود داشته و دارد، اما از آنجایی که این بیماری به سرعت رشد کرده است، برای تبلیغات و سئو سایت یا یک سایت دیجیتال مارکتینگ اختصاصی همچنین بیشتر از قبل احساس می شد.

در اکثر سایت های تبلیغاتی، می توانید کسب و کار یا محصول و خدمات خود را به صورت رایگان معرفی کنید. اما این نوع تبلیغات به دلیل بهینه نبودن آن برای موتورهای جستجو مانند گوگل مفید نخواهد بود و شاید سایت هایی که قابلیت درج لینک را ارائه می دهند از نظر سئو، بازدید از سایت، بهبود رتبه و … مفید باشند. ، بودن

ویژگی ها و نرخ برای ارسال تبلیغات و همچنین خرید رپورتاژ آگهی، یک کلمه در مورد گزارش و تبلیغات نیست و در دسته بندی ها معرفی سایت های تخصصی آنلایناین را می توانید در ویدیوی زیر مشاهده کنید و همچنین با کلیک بر روی عناوین زیر در صفحه مربوطه آن را بخوانید. تبلیغات بسیار خاص و این تخصص من در رپورتاژ آگهی در سایت آگهی استعلاوه بر سایت از 10 تا 20 شبکه اجتماعی و وبلاگ نیز منتشر می شود.

امکانات و نرخ برای درج آگهی در سایت تبلیغاتی اختصاصی من به شرح زیر است

ویژگی های رپورتاژ آگهی در سایت آگهی اختصاصی من به شرح زیر است

نقاط تبلیغاتی در سایت های قرار دادن تبلیغات چیست ?

 • اگر سایتی برای محصول یا خدمات خود ندارید، می توانید از این نوع سایت ها با کارایی بالا استفاده کنید.
 • حتی اگر وب سایت دارید، می توانید با هزینه ای مناسب، کسب و کار خود را در این سایت ها تبلیغ کنید.
 • نحوه ارسال کالا، قیمت کالا یا خدمات، مشخصات فنی محصولات و … با توجه به بازار رقابتی مدرن، مشتری در یک نگاه متوجه می شود.
 • برای جذابیت بیشتر تبلیغات می توانید متن یا مقاله محصول خود را به سایت های تخصصی تولید محتوا ارسال کنید تا بتوانید مشتریان بیشتری را برای خرید محصول یا استفاده از خدمات خود جذب کنید.
 • به جای بازار محدود سنتی و سایت کوچک خود، می توانید ضمن فعال بودن در شبکه های اجتماعی، ترافیک سایت خود را از بازدیدکنندگان به این سایت ها با هزینه ای مناسب افزایش دهید.
 • به جای خرید رپورتاژ تبلیغات در ابتدای کار برای سایت تازه ایجاد شده خود می توانید با قرار دادن لینک در بازه زمانی 6 ماهه تا یک ساله سایت خود را در این سایت ها تبلیغ کنید تا برای شما سودآور باشد. اول از همه، بیشتر کسب و کارها نمی دانند کدام سایت ها برای رپورتاژ و رپورتاژ آگهی مناسب هستند.
 • قدیم میگفتن هرچقدر هم که پول میخوری پس برای اینکه در این نوع سایتها لینک سایت داشته باشی باید پول خرج کنی و اکثرا مجانی این کار را به شما نمیدهند. و لینک موجود در متن آگهی بدون لینک است برای موتورهای جستجو مانند گوگل مهم نیست.

نکات مهم در ثبت آگهی در سایت آگهی ها چیست؟

مواردی که باید هنگام ثبت آگهی در سایت های دارای آگهی رعایت کنید عبارتند از:

 • عنوان دقیق و مناسب کسب و کار، محصول و…
 • انتخاب گروه و زیرگروه تبلیغاتی مناسب (بسیاری از افراد به این موضوع توجه نمی کنند و فکر می کنند با درج لینک در سایت دیگری، گوگل آن را مشاهده می کند و این چیزی است که اهمیت دارد. در حالی که گروه مناسب برای شما از نظر گوگل، این گروه به مرور زمان به عنوان یک متخصص شناخته خواهند شد و ما باید به این موضوع توجه زیادی داشته باشیم.)
 • در نظر گرفته شده است که قیمت و مشخصات و به طور کلی همه چیز مناسب برای آگی مشخص شود تا مشتری گمراه نشود.
 • انتخاب استان، شهر و … مناسب (اگر این عنصر به درستی انتخاب نشود، مانند گروه یا دسته بندی آگهی، به ویژه در طول زمان برای کسب و کار شما مضر خواهد بود.)
 • درج روش های ارتباطی مانند شماره تلفن، شماره موبایل، آدرس کسب و کار و لینک وب سایت یکی از مهم ترین موارد در تبلیغات برای جلب اعتماد مشتریان است.
 • انتخاب برچسب یا برچسب مناسب به اندازه دسته و استان یا شهری مناسب است که محصول یا خدمات در آن ارائه می شود. در بیشتر موارد، انتخاب سه تگ مناسب برای تبلیغ شما کافی است و بیشتر از آن باعث سردرگمی موتورهای جستجو در مورد تبلیغ شما می شود. (اگر تبلیغ شما حاوی برچسب های زیادی باشد، می توانید برچسب هایی را از یک خانواده در سایت های مختلف تبلیغاتی دیگر انتخاب کنید.)
 • مدت زمان تبلیغ در سایت به خصوص اگر آگهی شما در سایت آگهی لینک شده باشد بهتر است بین 6 ماه تا یک سال انتخاب کنید تا برای شما و کسب و کارتان مفید باشد.

انواع سایت های تخصصی و عمومی تبلیغات در ایران

سایت آگهی های عمومی

اولین چیزی که باید سری به سایت های تخصصی و عمومی ایران بزنیم، سایت های آگهی عمومی است. این سایت ها می توانند شامل هر چیزی باشند. یعنی از شیر مرغ گرفته تا گوشت انسان می توانید در این سایت ها تبلیغ کنید که می تواند بستر بسیار خوبی برای تبلیغ هر نوع محصول یا خدمات شما باشد.

سایت تخصصی آگهی

سایت های تبلیغاتی تخصصی معمولا محدودتر از سایت های تبلیغاتی عمومی هستند و دسته بندی های کوتاه و تخصصی تری دارند و باید در درج آگهی به این موارد مهم توجه کنید.

سایت تبلیغاتی طاقچه (نیچ مارکتینگ)

سایت تبلیغاتی نیچ یا در اصطلاح Niche Marketing در درج آگهی بسیار تخصصی تر از گروه سایت های تخصصی آگهی است. در این نوع سایت ها شما را با توجه به کسب و کارتان به شکل هدفمندتری با مشتریان هدف مرتبط می کنند.

مزایای بازاریابی طاقچه

 • هدفمندتر است.
 • با سرعت بالا و در مدت زمان کوتاه با هزینه کم پاسخی از آگهی دریافت خواهید کرد.
 • می توانید زودتر خود را به عنوان یک برند معرفی کنید.
 • بهترین بازار هدف برای یک جایگاه بازاریابی باید تقاضای بالا، رقابت کم و درآمد بالا داشته باشد.
 • بازاریابی طاقچه برای افرادی با تخصص بالا است.

آگهی خود را در چه سایت تبلیغاتی قرار دهم؟

برای اثربخشی بیشتر تبلیغات، کسب و کار خود را در تمامی سایت های تبلیغاتی عمومی، سایت های تبلیغاتی تخصصی و سایت های تبلیغاتی تخصصی تبلیغ کنید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن به هدف نزدیک شوید.

مهمترین چیزها قبل از ثبت آگهی

مهمترین بندهایی که باید در سایت های تبلیغاتی قبل از ثبت آگهی بخوانید عبارتند از:

 • شرایط و نرخ‌های ارسال آگهی (با مطالعه دسته‌های تبلیغاتی، بنابراین می‌توانید دسته و گروهی را که می‌توانید در آن آگهی خود را ارسال کنید، پیدا کنید. همچنین ببینید آیا آگهی رایگان است یا خیر.)
 • ویژگی های درج آگهی در سایت تبلیغاتی (مثلاً درج آگهی در سایر شبکه های اجتماعی در سایت می تواند راه حلی عالی برای تبلیغات با قیمت بالا و باکیفیت باشد تا در کوتاه مدت پاسخ داده شود. همچنین ارسال ویژه تبلیغاتی که می توان در برخی از سایت ها قرار داد. آنها برای همیشه در سایت می مانند و هزینه های شما را کاهش می دهند.)
 • مدت زمان فعالیت سایت برای تبلیغات

ما بهترین سایت تبلیغاتی ایران را به شما معرفی می کنیم

سایت های تبلیغاتی زیادی در ایران به خصوص اخیراً به دلیل رشد کسب و کار اینترنتی فعال شده اند. در زیر تعدادی از این تبلیغات آورده شده است. شما دوست عزیز می توانید برای درج لینک سایت آگهی خود در بین این سایت های تبلیغاتی با شماره واتساپ زیر تماس بگیرید تا قیمت درج آگهی اعلام شود. تعدادی از لیست هایی که حداقل 5 سال تجربه در این زمینه دارند در زیر لیست شده اند.

نام یا برند سایت لینک به سایت
سایت تبلیغاتی من این است takhasosameine.ir
سایت آگهی های دیواری divar.ir

برترین سایت های آگهی رایگان

بهترین سایت های آگهی رایگان برای درج آگهی علاوه بر موارد فوق می توانید در سایت های زیر آگهی های پولی و رایگان ثبت کنید که عبارتند از:

 • iran-tejarat.com
 • istghah.com
 • sahandyardim.ir
 • niazerooz.com
 • niazpardaz.com
 • و…

با هزینه های زیر سایت تبلیغات می توانید در این جدول قرار بگیرید.


جهت هماهنگی و مشاوره در واتساپ (09306274183) با ما تماس بگیرید. ارزش آگهی ثبت شده در جدول زیر برای یک ماه می باشد. برای تبلیغات برتر 3 ماه 3%، 6 ماه 7% و 12 ماه 15% از ما تخفیف بگیرید برای وارد کردن همیشه لینک یا بنر (اتصالات 12 ماهه بدون تخفیف دائمی(در این صفحه از این شماره)1930662741183در واتساپ پیام دهید.

متنی بنر (سایز 448*60)
نوفالو – 250000 تومان نوفالو – 500000 تومان
فالو – 600000 تومان فالو – 1,200,000 تومان

سوالات متداول در مورد سایت آگهی

سایت تبلیغات برای ثبت و ارسال آگهی، تبلیغات و بازاریابی محصولات، خدمات و تخصص استفاده می شود.

سایت های تبلیغاتی تخصصی معمولا محدودتر از سایت های تبلیغاتی عمومی هستند و دسته بندی های تخصصی تری دارند و در درج آگهی باید به این نکته مهم توجه کرد.

سایت تخصصی تبلیغات – سایت تبلیغات طاقچه – سایت تبلیغات عمومی … توصیه می کنیم مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

سایت آگهی رایگان و آگهی رایگان کسب و کار بهترین آگهی تجاری نیست. از نظر سایت تبلیغات رایگان مثل ضرب المثل معروف پول بد میخوره و با توجه به سئو و …


bitly – tinyurl – cutt – is – rebrandly


تبلیغات متنی

مکانی برای تبلیغات سایت آگهی های عمومی شما

مکانی برای تبلیغات بدون سایت تبلیغاتی شما

مکانی برای تبلیغات سایت تخصصی آگهی شما

مکانی برای تبلیغات سایت تبلیغات شما


اندازه بنر 60×468


مقاله تخصصی قبلی را می توانید از سایت تخصصی تبلیغات من – معرفی سایت های تخصصی آنلاین (مقاله ویژگی ها و خدمات سایت مشاوره حقوقی آنلاین تخصصی) با کلیک بر روی عنوان آن مطالعه کنید..


برای دریافت مقالات بعدی از سایت ایمیل خود را در فرم زیر وارد کنید.


اینستاگرام و تلگرام ایده، نوآوری، خلاقیت و فناوری ما هستند

4.9/5 – (57 امتیاز)30 سایت برتر آگهی در ایران بهترین سایت های آگهی در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top