مجله اینترنتی

خبرهای روز دنیای آنلاین

Chinalink به رهبر بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شده است

به گزارش Entrepreneur News به نقل از ایران اکونومی، در حالی که بسیاری از بازار ارزهای دیجیتال وارد مرحله تجمیع شده است، ارز دیجیتال چین لینک (LINK) با افزایش قیمت حدود 20 درصدی در 24 ساعت گذشته به عنوان بهترین بازیگر در این زمینه شناخته می شود. در زمان نگارش این مقاله، LINK با قیمت 8.13 دلار با ارزش بازار 4,375,864,465 دلار معامله می شود.

به طور کلی رشد سریع ارزش زنجیره لینک (LINK) یکی از مشخصه های شناخته شده این ارز دیجیتال محسوب نمی شود، اما در حال حاضر این دارایی با رشد مثبت در حوزه های مختلف حرکتی قوی را پشت سر گذاشته است. در 24 ساعت گذشته حجم معاملات لینک بیش از 787 درصد افزایش یافته و قیمت آن نیز به بالاترین سطح خود در 3 ماه اخیر رسیده است.

طبق گزارش پلتفرم ارائه دهنده داده Sentiment (Santiment): «پس از یک روز خیره کننده با افزایش قیمت حدود 20 درصد، China Link (LINK) به بالاترین سطح قیمت (8.34 دلار) در 3 ماه گذشته به عنوان سومین ارز دیجیتال پرطرفدار در بازار کریپتو رسید. در روز پنج‌شنبه، حجم تراکنش‌های درون زنجیره‌ای China Link به 347.72 میلیون دلار رسید که بزرگترین رقم ثبت شده در سال 2023 است. FOMO تنها چیزی است که مانع از رسیدن آن به 10 دلار می‌شود.

حجم معاملات در China Link (LINK) همزمان با رسیدن قیمت به بالاترین سطح سه ماهه افزایش یافت. منبع: Santiment

پیوند تجمع نهنگ ها

قیمت چین لینک (LINK) برای مدت طولانی در محدوده 6 تا 8 دلار تثبیت شده است و این محدوده به عنوان منطقه انباشت برای سرمایه گذاران بزرگ عمل می کند. اکنون افزایش اخیر حجم معاملات این ارز دیجیتال نشان دهنده علاقه روزافزون معامله گران و فعالان بازار به آن است.

بیشتر بخوانید:  نسخه جدید اردوغان برای حل مشکل در قره باغ

علاوه بر افزایش حجم تراکنش، تعداد تراکنش ها و همچنین موجودی حساب نهنگ نیز برای LINK افزایش یافت. نهنگ ها به عنوان دارندگان دارایی بزرگ، نقش مهمی در تحرکات بازار ارزهای دیجیتال دارند.

Sentiment در گزارش خود نوشت که این روند می تواند به این معنی باشد که این دارندگان بزرگ همزمان با تثبیت قیمت، بی سر و صدا LINK را جمع آوری کرده اند.

روند بازار چین لینک (LINK) نیز وضعیت جالبی را نشان می دهد. اگرچه معمولاً هیچ حرکت قابل توجهی در قیمت مشاهده نمی شود، اما نشانه های قابل توجهی از افزایش حجم معاملات، افزایش معاملات نهنگ و افزایش انباشت توسط دارندگان اصلی نشان می دهد که فعالیت بیشتری در این شبکه بلاک چین وجود دارد.

در حال حاضر، فعالیت های زیادی در اکوسیستم Chainlink وجود دارد که باعث محبوبیت ارز دیجیتال LINK در بین سرمایه گذاران بازار شده است. این پروتکل به عنوان ارائه‌دهنده خدمات پیشرو اوراکل، نقش مهمی در سیستم‌های بلاک چین ایفا می‌کند و از طریق برنامه Chainlink BUILD، اکوسیستم خود را از نظر استراتژیک بهبود می‌بخشد.

Chinalink به رهبر بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شده است

دیدگاهتان را بنویسید

Scroll to top